• +420 731 159 137

Scitec Trans-X Professional 1816 g

Scitec Trans-X Professional 1816 g

Scitec Trans-X Professional 1816 g

Cena: 499
Jednotková cena: 27.48 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 434 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Trans-X Professional je založen na bázi Trans-X a po mnoha stránkách nabízí mnohem více! Tyto produkty byly vyhotoveny pro zvyšování fyzického výkonu s vysokou intenzitou. Trans-X Professional obsahuje silnou dávku vědecky nejvíce zkoumaného druhu kreatinu. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3 gramových denních dávkách podporuje zvyšování výkonu při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s vysokou intenzitou. Příkladem je posilování nebo intervalový kardio trénink (tento účinek jsme již dosáhli užitím poloviční dávky produktu). * 95% kreatinu nacházejícího se v těle organismu, lze nalézt v kosterním svalstvu. Napomáhá při zásobování energií všech buněk, v první řadě buňky svalové, a to tím, že zvyšuje tvorbu adenosintrifosfátu (ATP), který slouží jako buněčná energie pro svalovou kontrakci.

Tato forma produktu obsahuje i náš populární "ATTACK" Multi-Creatine matrix s obsahem 5 druhů kreatinů; "G-BOMB" matrix, vícesložkový glutaminový matrix s různými formami glutaminů a jiných látek z této "rodiny"; L-arginin, základní látku pro tvorbu oxidu dusnatého (NO), beta alanin pro tvorbu karnosinu; AKG; výtažky z kyselého melounu; kyselinu alfa lipoovou; 4-hydroxy izoleucin a mnoho dalších dobře známých a populárních účinných látek. Formule obsahuje také velkou dávku dextrózy s vysokým glykemickým indexem pro zvyšování hladiny inzulínu a doplnění sacharidových zásob. Produkt Trans-X Professional jsme posílili i o kyselinu listovou, která přispívá k tlumení vyčerpání a pocitu únavy, k normální syntéze aminokyselin, k normální tvorbě krve a k normální činnosti imunitního systému.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (100 g - 1 ½ dávkovací odměrku) rozpuštěnou v 1000 ml vody a buďte hydratovaný během celého dne. Užívejte 1 dávku po probuzení nebo po tréninku, nejlépe na lačno.

Zatěžující fáze: Svou tělesnou hmotnost (kg) vydělte 3mi a toto množství (v gramech) zkonzumujte každý den v prvním týdnu. Po uplynutí této doby užívejte poloviční množství, tzv. udržovací dávku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g (1 a 1/2 odměrky)

Energetická hodnota

300 kcal

Tuky

0 g

Sacharidy

75 g

-     z toho cukry

75 g

Bílkoviny

0 g

Soli

0 g

Kyselina listová

30 mcg

Taurin

1000 mg

“ATTACK!” Multi-Creatine Matrix

12000 mg

Proprietary “G-BOMB” Matrix

2200 mg

Beta-Alanine

1600 mg

“HEMO-NO” Matrix

1000 mg

TRANS-X PROFESSIONAL podporující komplex

250 mg

Active PHOSPHATE komplex

350 mg

 

SLOŽENÍ:

“ATTACK!” Multi-Creatine Matrix - Creatine Monohydrate, MicronTec micronized Creatine Monohydrate, Creatine Pyruvate, Creatine Citrate, Creatine Anhydrous of which Creatine (10567 mg).

Proprietary “G-BOMB” Matrix - L-Glutamine (1150 mg), Micronized L-Glutamine (500 mg), L-Glutamic Acid (500 mg), L-Alanine (50 mg), Pteroyl-L-Glutamic Acid (330 μg).

“HEMO-NO” Matrix - L-Arginine (940 mg), L-Ornithine HCl (50 mg), Alpha-Ketoglutarate Calcium - AKG (10 mg).

TRANS-X PROFESSIONAL podporující komplex - Bitter Melon extract (150 mg), Apha Lipoic Acid (90 mg), Fenugreek extract - 20% 4-Hydroxy Isoleucine (10 mg).

Active PHOSPHATE komplex - Magnesium Hydrogen Phosphate (200 mg), Dipotassium Hydrogen Phosphate (90 mg), Potassium Dihydrogen Phosphate (60 mg).

Dextróza, kreatin monohydrát, aromata (pomeranč, červený/krvavý pomeranč), regulátory kyselosti (bezvodná kyselina citrónová), Beta Alanine, L-Glutamine, protispékavé látky (Tricalcium fosfát), Taurine, báze L-Arginin, kyselina L-Glutamiová, mikronizovaný L-Glutamin, hydrogen fosfát hořečnatý, extrakt z ovoce momordica charantia 15:1, kreatin citrát, mikronizovaný kreatin monohydrát, bezvodný kreatin, kreatin pyruvát, kyselina alfa lipoová, dipotassium hydrogen fosfát, dihydrogen fosfát draselný, L-Alanin, L-Ornithin HCl, barviva (Ponceau 4R***, Sunset Yellow FCF***), Alfa-Ketoglutarát vápenatý, extrakt ze semen Trigonella foenum-graecum 20%, kyselina pteroylmonoglutamiová.  *** Produkt může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Produkt obsahuje Beta-Alanin, který může dočasně na povrchu pokožky způsobovat mravenčení. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.