• +420 731 159 137

Scitec Super 7 1300 g

Scitec Super 7 1300 g

Scitec Super 7 1300 g

Cena: 862
Jednotková cena: 66.31 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 750 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

SUPER 7 je bílkovinnou směsí velmi vysoké kvality, složený ze 7 druhů kvalitních bílkovin živočišného původu, mimo jiné i z vaječné bílkoviny a kaseinu. Obsahuje také ultrafiltrovaný bílkovinný izolát, který v přirozeném poměru obsahuje ne-denaturovaný micelární kasein a syrovátku. Naše formule také obsahuje patentovanou PeptoPro bílkovinnou hydrolyzátovú složku. PeptoPro je štěpený enzymaticky, proto skládá z malých aminokyselinových peptidů (řetězců).

SUPER 7 zajišťuje úplné aminokyselinové spektrum, včetně 9-ti aminokyselin (jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, Threonin, Triptofan, Valin), jejichž příjem je nezbytný, protože tyto si organismus nedokáže sám vytvořit.

Co je ještě na SUPER 7 vynikající? Množství extra účinných látek. Jednou skupinou jsou esenciální mastné kyseliny, konjugovaná kyselina linolová (CLA) a olej z lněných semen, které jsou zdrojem kyseliny alfa-linolové (ALA). Druhá skupina aktivních účinných látek se skládá z trávicích enzymů, papainu a bromelainu. A k tomu všemu SUPER 7 neobsahuje aspartam a vyznačuje se vynikajícími chuťovými vlastnostmi a krémovou konzistencí. Je vynikající volbou pro použití před spánkem.

SUPER 7 se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin a bílkoviny přispívají k udržování svalové hmoty, k jejich růstu a také k udržování normálního stavu kostí. *

* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku Super 7 (30 g – ¾ odměrka) denně rozmíchanou s 300 ml vody, nejlépe po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (3/4 odměrky)

Energetická hodnota

111 kcal

Tuky

2,2 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

1,5 g

Sacharidy

1,8 g

-  z toho cukry

1,4 g

Bílkoviny

21 g

Soli

0,11 g

Trávicí enzymy (Papain, Bromelain)

22 mg

 

SLOŽENÍ:

Syrovátkový koncentrát (emulgátor: sojový lecitin), nízkotučný kakaový prášek (10-12%), micelární kasein – koncentrát (z mléka),  aroma: čokoláda, mléčná čokoláda; zahušťovadla: karagen, guma xanthan; ultrafiltrovaný mléčnýizolát (obsahuje neupravený micelární kasein a syrovátku přírodního původu), instantizovaný syrovátkový koncentrát (emulgátor: sojovýlecitin), PeptoPro® enzymaticky  vyrobený hydrolyzát (kaseinát sodný, emulgátor: sojovýlecitin), prášek vaječného bílku, sladidla: acesulfam K, sukralóza, dextróza; kaseinát sodný (z mléka), bromelain extrakt z plodů  Ananas comosus (1200 GDU/g), Papain Carica extrakt z plodů  papaya (1.5 FIP U/mg), L-glutamin, prášek z lněných semen, prášek z konjugované kyseliny linolové.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, lískové oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.