• +420 731 159 137

Scitec ALA 50 kapslí

Scitec ALA 50 kapslí

Scitec ALA 50 kapslí

Cena: 180
Jednotková cena: 3.6 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 157 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Kyselina alfa-lipoová je účinným antioxidantem produktu Scitec ALA, který chrání buňky před škodlivými vlivy volných radikálů. Kyselina alfa-lipoová dokáže posílit účinky jiných antioxidantů! Je regulátorem hladiny glukózy v krvi, proto se také doporučuje její užívání v době diety, která zahrnuje i užívání kreatinu.

ALA kyselina alfa-lipoová chrání další silné antioxidanty před znehodnocením jako je vitamín C, E, Koenzym Q10, rovněž je může znovu regenerovat do aktivní formy. Udržuje tak jejich optimální hladinu! Působí tak jako silný antioxidant a napomáhá snižování množství volných radikálů v organismu. Je nezbytnou složkou v procesech přeměny rozvětvených aminokyselin na energii při fyzické zátěži.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli 1x denně společně s jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle (1 dávka)

Alfa-lipoová kyselina

250 mg

SLOŽENÍ:

Alfa-lipoová kyselina, dextróza, mastek, fosforečnan vápenatý, želatina (kapsle).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, určeno pro zvláštní výživu. Diabetici by se měli před použitím přípravku ALA poradit se svým lékařem.

Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.