• +420 731 159 137

Scitec Turbo Ripper 200 kapslí

Scitec Turbo Ripper 200 kapslí

Scitec Turbo Ripper 200 kapslí

Cena: 645
Jednotková cena: 322.5 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 561 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

TURBO RIPPER pro tebe zajistí množství známých a oblíbených účinných látek, a to ve značných dávkách! Obsahuje vysoké množství L-karnitinu, avšak ne klasický L-karnitin, ale mnohem složitější acetyl L-karnitin (ACL) - při kterém již pravděpodobně nebudeš potřebovat další příjem karnitinu!

Tudíž nebudeš potřebovat ani příjem kterékoli jiné složky, kterou TURBO RIPPER obsahuje ve své jedné dávce: na katechiny bohaté výtažky ze zeleného čaje, tyrosin, který je základní látkou pro mnoho hormonů a neurotransmitery, také ani standardizovaný synefrin v podobě výtažku z hořkého pomeranče.

Kromě toho obsahuje TURBO RIPPER velmi značné množství kofeinu, konkrétně 200 mg v každé dávce, které pochází z několika zdrojů, včetně NEWCAFF ™ mikrokapsulovaného kofeinu s prodlouženým účinkem. Toto je zcela nový systém pro transport kofeinu, který prodlouží vstřebávání kofeinu po dobu 4 hodin.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1-2 kapsle, 2x denně pro zjištění pozitivních účinků.

Na začátku se doporučuje pro zjištění pozitivních účinků užít 1-2 kapsle Turbo Ripper, dvakrát denně. Úplná denní dávka představuje 4 kapsle. Po době 8-12 týdnů užívání se doporučuje zařadit přestávku v trvání 2 týdnů.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4 kapsle

Acetyl L-Karnitin

1500 mg

-     z toho karnitin

979 mg

Citrus aurantium

500 mg

-     z toho synefrin

20 mg

Extrakt zeleného čaje

500 mg

-     z toho EGCG

80 mg

-     z toho kofein

43 mg

L-Tyrosin

500 mg

NEWCAFF™

(Mikroenkapsulované prodloužené uvolňování kofeinu)

133 mg

-     z toho kofein

100 mg

Bezvodný kofein

57 mg

Extrakt kajenského pepře

50 mg

Celkem kofeinu (ze všech složek)

200 mg

SLOŽENÍ:

Acetyl L-karnitin hydrochlorid, hovězí želatina, Citrus aurantium (z ovoce) 10:1 extrakt, Camellia sinensis (z listů) 8:1 extrakt, L-tyrosin, mikrokapsulovaný kofein (Emulgátor: Mono- a diglyceridy mastných kyselin), protispékavá látka: stearan hořečnatý; bezvodý kofein, Capsicum annuum (ovoce) extrakt z plodů 10:1, barvivo (dioxid titaničitý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, ryb a mořských plodů!

Produkt s obsahem kofeinu (200 mg / dávka), nevhodný pro děti, osoby mladší 21 let, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein, osoby se srdečními onemocněními, osoby s vysokým krevním tlakem, osoby s mentálním onemocněním a během léčby. Před užíváním se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Neužívejte najednou více produktů, určených ke stimulaci. Produkt obsahuje kofein s pomalou vstřebatelností, jehož účinek přetrvává po dobu přibližně 4 hodin. Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.