• +420 731 159 137

Scitec Top Shape 180 kapslí

Scitec Top Shape 180 kapslí

Scitec Top Shape 180 kapslí

Cena: 449
Jednotková cena: 249.44 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 390 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Přispívá ke snížení tělesné hmotnosti - při dietě s redukovaným kalorickým příjmem.

Existuje vědecká shoda pozitivních fyziologických účinků vyplývajících ze snížení tělesné hmotnosti obézních osob. Klinické studie potvrdily signifikantní účinek glukomananu při redukci tělesné hmotnosti v případě, kdy se dávkuje před jídly při dietě se sníženým kalorickým příjmem. Mechanismus, přes který může glukomanan vyvinout své účinky je následující: viskozita rozpustného typu vlákniny vytvoří v žaludku při styku s vodou látku gelového charakteru; tento "objemový účinek" zpomaluje vyprazdňování žaludku, což způsobuje pocit sytosti, a tím snižuje energetický příjem. Konkluzí je tedy zjištění ve spojitosti mezi konzumací glukomananu a snižování tělesného tuku, během dodržování diety se sníženým příjmem energie.

Pozitivní fyziologický účinek lze dosáhnout příjmem 3 gramů glukomananu, 3 krát denně, v množství 1 gramu, tj. (3x2 kapsle). Na základě vědeckých studií lze konstatovat i to, že mezi konzumací glukomananu a snižování koncentrace cholesterolu v krvi, existuje určitá závislost. Udržování normální hladiny cholesterolu v krvi má pozitivní účinky na zdraví! Glukomanan přispívá k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. * Tento pozitivní účinek lze dosáhnout užitím 4 gramů glukomananu, (8 tobolek) denně.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 2 kapsle s 1-2 sklenicemi vody, 3x denně před jídlem – pro dosažení snížení tělesné hmotnosti - vedle diety s redukovaným příjmem energie.

Doporučuje se užívat 8 kapslí denně spolu s jídlem – pro dosažení udržování normální hladiny cholesterolu v krvi, nutno zapít dostatečným množstvím tekutin!

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

-          snížení tělesné hmotnosti

6 (3x2) kapslí

100 g

Glukomanna

3000 mg

 

Tabulka nutričních hodnot:

-          udržování normální hladiny cholesterolu

8 (4x2) kapslí

100 g

Glukomanna

4000 mg

 

SLOŽENÍ:

Amorphophallus konjak- výtažky (95% glukomannanu), látka zabraňující hrudkování: mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, hovězí želatina, barvivo: dioxid titaničitý.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.