• +420 731 159 137

Scitec Protein Pancake 1036 g

Scitec Protein Pancake 1036 g

Scitec Protein Pancake 1036 g

Cena: 41527% sleva!
Jednotková cena: 40.06 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 361 Kč
Původní cena: 600 Kč, ušetříte: 185
Dostupnost: Zboží je nedostupné

 

Je na čase myslet na palačinky tak, jako na jeden z prvků fitness stravy! Palačinky nebyly v kruhu sportovců dosud velmi populární, protože byly považovány za sacharidové bomby. Náš chutný PROTEIN PANCAKE byl vyvinut tak, aby podporoval potřeby vyššího příjmu bílkovin u sportovců (mezi nimi i kulturisty), nebo u lidí žijících aktivním životním stylem. Tento produkt obsahuje 30% kvalitních bílkovin z více zdrojů.

Ze SCITEC PROTEIN PANCAKE si pro sebe můžeš kdykoliv velmi rychle zhotovit palačinky bohaté na živiny. Pokud naše fantastické palačinky jednou ochutnáš, nikdy se nebudeš chtít vrátit ke klasickým palačinkám s nízkým obsahem bílkovin. Hlavní výhodou produktu PROTEIN PANCAKE je to, že jeho pomocí můžeš pro své svaly snadno zajistit dostatečné množství rychle a pomalu vstřebatelných bílkovin (syrovátka, vejce, kasein) velmi příjemným způsobem. Bílkoviny přispívají k udržování svalové hmoty, k jejímu růstu a také k zachování normálního stavu kostí.*

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se rozmíchat 37 g (1 dávkovací odměrku) prášku Protein Pancake s ½ dávkou nízkotučného mléka nebo vody. Směs míchejte dokud konzistence hmoty není podobná klasickému palačinkovému těstu, následně pak z obou stran pečte na teflonové pánvi na mírném ohni do zalotohněda (180-200 °C).

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

Příchuť bílá čokoláda-kokos

37 g (1 odměrk1)

Energetická hodnota

157 kcal

Tuky

5,4 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

2,3 g

Sacharidy

16 g

-  z toho cukry

4,1 g

Bílkoviny

11 g

Soli

0,62 g

 

Tabulka nutričních hodnot:

Neochucený

37 g (1 odměrk1)

Energetická hodnota

145 kcal

Tuky

3,2 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

1,6 g

Sacharidy

16 g

-  z toho cukry

2,8 g

Bílkoviny

13 g

Soli

0,69 g

 

SLOŽENÍ:

Bílá čokoláda-kokos: ovesná mouka, pasterizovaný a ultrafitrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor, sójový lecitin), plnotučné sušené mléko, maltodextrin, kokosová strouhanka, prášek bílé čokolády (sukróza, kakaové máslo 33,4%, sušenémléko), prášek z vaječných bílků, koncentrát micelárního kaseinu (mléko), tvarohový prášek, jogurtový prášek, látka pro zvýšení objemu. Hydrogen-karbonát-sodný, chlorid sodný, sladidlo: sukralóza

Neochucené: ovesná mouka, pasterizovaný a ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), plnotučné sušené mléko, maltodextrin, prášek vaječných bílků, koncentrát micelárního kaseinu (mléko), látka zvyšující objem: hydrogen sulfát sodný; chlorid sodný.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.