• +420 731 159 137

Scitec Protein Delite 500 g

Scitec Protein Delite 500 g

Scitec Protein Delite 500 g

Cena: 40026% sleva!
Jednotková cena: 80 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 348 Kč
Původní cena: 540 Kč, ušetříte: 140
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Tento chutný proteinový nápoj se vyznačuje vysokým obsahem kvalitních bílkovin a nabízíme jej ve více vynikajících příchutích. Všechny ochucené Protein Delite produkty obsahují sušené kousky ovoce, nebo kousky čokolády. Bílkovinné zdroje produktu Protein Delite přispívají k růstu svalové hmoty, k jejímu zachování, a udržování zdraví kostí. * Náš Protein Delite obsahuje mléčné bílkoviny, které jsou komplexními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny nezbytné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které si tělo nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout potravou (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. Netto využití bílkovin (NPU-Net Protein utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zůstává v těle. Biologická hodnota (Biological Value - BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle. Biologická hodnota závisí na NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a také dobrým aminokyselinovým zastoupením; proto má i vynikající biologickou hodnotu, která je podobná jako u masa, ryb, mléka a sóji. Protein Delite obsahuje i extra přidané aminokyseliny: taurin a l-glutamin. L-Glutamin má jako volná aminokyselina i největší zastoupení v lidské krvi.

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA) a autorizovanou Evropskou Komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1-2 dávky nápojového prášku rozpuštěného v 300 ml nízkotučného mléka nebo vody po tréninku a/nebo k večernímu jídlu.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

107 kcal

Tuky

1,7 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,7 g

Sacharidy

4,3 g

-  z toho cukry

3,4 g

Bílkoviny

19 g

Soli

0,08 g

L-Glutamin

50 mg

Taurin

50 mg

 

SLOŽENÍ:

Příchuť ananas-vanilka: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát, obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát), maltodextrin, kousky sušeného ovoce (ananas), přírodní a umělé aroma (vanilka, ananas), dextróza, zahušťovadlo (xantanová guma), zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť čokoláda-kokos: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát, obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát), kousky čokolády, kokosová strouhanka, kakaový prášek (10-12%), přírodní a umělé aroma (čokoláda, kokos, vanilka), zahušťovadlo (xanthan), dextróza, zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť mandle-kokos: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát, obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát), dextróza, kokosová strouhanka, zahušťovadlo (xanthan), přírodní a umělé aroma (kokos, mandle (ořechy), vanilka), zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť mléčná čokoláda: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát, obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát), kousky čokolády, kakaový prášek (10-12%), přírodní a umělé aroma (čokoláda, vanilka), zahušťovadlo (xantanová guma), dextróza, zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť malinový krém: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát, obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát), dextróza, kousky sušeného ovoce (malina), přírodní a umělé aroma (malina, jogurt, vanilka), zahušťovadlo (xanthan ), zvýrazňovač chuti (sůl), jogurtový prášek, sladidla (acesulfam-K, sukralóza), barvivo (ponceau**), L-glutamin, taurin.

Příchuť jahoda-bílá čokláda: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát, obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát), maltodextrin, kousky sušeného ovoce (jahoda), přírodní a umělé aroma (bílá čokoláda, jahoda), dextróza, zahušťovadlo (xantanová guma), zvýrazňovač chuti (sůl), barvivo (řepový prášek), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), L-glutamin, taurin.

Příchuť vanilka-lesní ovocná směs: Bílkovinná směs (ultrafiltrovaný bílkovinný koncentrát, obsahující laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, bílkovinný koncentrát), dextróza, přírodní a umělé aroma (smetanová vanilka, lesní ovocná směs, malina), kousky sušeného ovoce (malina, borůvka, ostružina), zahušťovadlo (xanthan), zvýrazňovač chuti (sůl), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), barvivo (karmazín**, briliantová modrá), L-glutamin, taurin.

** Může mít nežádoucí účinky na aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.