• +420 731 159 137

Scitec Protein Coffee 600g

Scitec Protein Coffee 600g

Scitec Protein Coffee 600g

Cena: 546
Jednotková cena: 91 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 475 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Formule PROTEIN COFFEE je káva s vysokým obsahem kvalitní mléčné syrovátkové bílkoviny, s přidaným cukrem nebo bez něho, a v kofeinovém nebo bezkofeinovém provedení současně! Jedna dávka zajišťuje účinnou 27g-ovou dávku syrovátkové bílkoviny, 100mg kofeinu (kofeinové provedení). Je kombinací dvou nejatraktivnějších doplňků výživy. Úplné bílkoviny, pocházející z mléka, zajišťují pro organismus všechny nezbytné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které si tělo nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout potravou (jmenovitě jsou to: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného a v těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. Netto využití bílkovin (NPU-Net Protein utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zůstává v těle. Biologická hodnota (Biological Value - BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle. Biologická hodnota závisí na NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a vynikajícím obsahem aminokyselin, proto se vyznačuje vynikající biologickou hodnotou ve srovnání s bílkovinnými zdroji jako je maso, ryby, vejce a sója. Bílkoviny, dusík a nenahraditelné zdroje aminokyselin přijaté potravou, jsou potřebné pro stavbu tkání a jejich zachování. Proto Protein Coffee přispívá k udržování svalové hmoty a k jejímu růstu *. Protein Coffee s obsahem kofeinu je vyráběn z kávy a obsahuje čistý kofein.

Neobsahuje aspartam!

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (40g) nápojového prášku PROTEIN COFFEE s 300 ml horké vody (max. 60 °C), míchejte dokud se prášek úplně rozpustí. Může se užívat kdykoliv během dne, ideální je nápoj užívat ráno a před tréninkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

Kofeinový nápojový prášek se sladidlem

40 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

140 kcal

Tuky

2,7 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,98 g

Sacharidy

2,0 g

-  z toho cukry

2,0 g

Bílkoviny

27 g

Soli

0,87 g

Kofein

100 mg

 

Tabulka nutričních hodnot:

Bílkovinný nápojový prášek s kávovou příchutí,

bez kofeinu se sladidlem

40 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

140 kcal

Tuky

2,7 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,98 g

Sacharidy

2,0 g

-  z toho cukry

2,0 g

Bílkoviny

27 g

Soli

0,87 g

 

Tabulka nutričních hodnot:

Bílkovinný nápojový prášek s kofeinem a cukrem

50 g (1,25 odměrka)

Energetická hodnota

180 kcal

Tuky

2,7 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,98 g

Sacharidy

12 g

-  z toho cukry

12 g

Bílkoviny

27 g

Soli

0,92 g

Kofein

100 mg

 

SLOŽENÍ:

Bílkovinný kofeinový nápojový prášek se sladidlem: instantní koncentrát syrovátkové bílkoviny, instantní káva, kakaový prášek (10-12%), sušené mléko, zvýrazňovač chuti (sůl), kofein, sladidlo (sukralóza).

Bílkovinný nápojový prášek s kávovou příchutí, bez kofeinu se sladidlem: instantní koncentrát syrovátkové bílkoviny, bezkofeinová instantní káva, kakaový prášek (10-12%), sušené mléko, zvýrazňovač chuti (sůl), sladidlo (sukralóza).

Bílkovinný nápojový prášek s kofeinem a cukrem: instantní koncentrát syrovátkové bílkoviny, cukr, instantní káva, kakaový prášek (10-12%), sušené mléko, zvýrazňovače chuti (sůl), kofein.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Obsahuje kofein. Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.