• +420 731 159 137

Scitec Pro Mix 912 g

Scitec Pro Mix 912 g

Scitec Pro Mix 912 g

Cena: 448
Jednotková cena: 49.12 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 390 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

PROMIX je směsí 3 komplexních bílkovin: mléčné syrovátky, kazeinu (druhá bílkovina) a bílkoviny ze sóji. Bílkovinu je možno nazvat komlexní tehdy, pokud zabezpečuje pro organizmus všechny nezbytné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, jež jsou nezbytné, protože si je organizmus nedokáže sám vyrobit (jmenovitě to jsou: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). Bílkoviny přijeté ve stravě jsou pro organizmus zdrajem dusíku a nezbytných aminokyselin, které jsou potřebné pro rozvoj a zachování tkání. PROMIX je bohatý na bílkoviny, proto přispívá k růstu a k zachování svalové hmoty, a taky k udržování normálního stavu kostí. *Do formule jsme přidali i Taurin.

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1-2 dávky denně rozpuštěného v 300 ml vody, mléka nebo jiné tekutiny. Nápojový prášek PROMIX lze aplikovat k jakémukoliv jídlu pro zvýšení jeho obsahu bílkovin.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

28,5 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

105 kcal

Tuky

0,93 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,49 g

Sacharidy

4,2 g

-  z toho cukry

4,1 g

Bílkoviny

20 g

Soli

0,77 g

Taurin

250 mg

 

SLOŽENÍ:

Příchuť čokoláda: bílkovinná směs (ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny, který obsahuje laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, sójový bílkovinný izolát, sójový bílkovinný koncentrát, kaseinát vápenatý), dextróza, kakaový prášek (10-12%), přírodní a umělé aroma (čokoláda, vanilka), zvýrazňovač chuti (sůl), zahušťovadlo (xantanová guma), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), maltodextrin, taurin.

Příchuť jahoda: bílkovinná směs (ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny, který obsahuje laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, sójový bílkovinný izolát, sójový bílkovinný koncentrát, kaseinát vápenatý), dextróza, přírodní a umělé aroma (jahoda), barvivo (řepový prášek), sladidla (acesulfam-K, sukralóza), zahušťovadlo (xantanová guma), maltodextrin, potravinářská kyselina (kyselina citronová), taurin.

Příchuť vanilka: bílkovinná směs (ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny, který obsahuje laktoglobulinové, laktoferinové, laktalbuminové a imunoglobulinové bílkovinné frakce, sójový bílkovinný izolát, sójový bílkovinný koncentrát, kaseinát vápenatý), dextróza, přírodní a umělé aroma (vanilka), sladidla (acesulfam-K , sukralóza), zahušťovadlo (xantanová guma), maltodextrin, taurin.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.