• +420 731 159 137

Scitec Night Recovery 28 sáčků

Scitec Night Recovery 28 sáčků

Scitec Night Recovery 28 sáčků

Cena: 589
Jednotková cena: 21.04 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 512 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

NIGHT RECOVERY P.M. PAK je podporující formule obsahující léčivé rostliny a živiny, užívaná před spánkem. V první řadě zajišťuje ze 4 různých aminokyselinových skupin populární a důležité aminokyseliny. BCAA jsou pro svalové bílkoviny nejdůležitějšími a nejpopulárnějšími esenciálními aminokyselinami. L-glutamin je aminokyselinou, která se vyskytuje v lidské krvi v největším množství. Mimo jiné zajišťujeme i trio Arginin, Lysin a Ornitin. Arginin je základní látkou pro tvorbu Nitrix Oxidu (NO). Z naší formule jsme nemohli nakonec vynechat ani L-Tryptofan. Směs chmele, meduňky lékařské a kozlíku lékařského pomáhá při uvolnění a při spánku, který je důležitým faktorem regenerace. Zinek, hořčík, B6 vitamínový komplex přispívá mimo jiné k následujícím užitečným fyziologickým účinkům *. Zinek a magnesium přispívají k normální syntéze bílkovin, k udržování normálního stavu kostí a k procesům dělení buněk. Zinek a vitamín B6 přispívají k zachování normální činnosti imunitního systému. Hořčík a vitamín B6 přispívají k tlumení únavy a pocitu vyčerpanosti, k normální tvorbě energie látkovou přeměnou a k normální činnosti psychologických funkcí. Zinek se účastní při syntéze DNA, při normální přeměně látek na bázi kyselin, při normální přeměně makro živin a sacharidů, při udržování normálních kognitivních funkcí, při udržování normální plodnosti a reprodukční schopnosti, při metabolismu mastných kyselin, při udržování normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a zraku, pomáhá při udržování normální hladiny testosteronu v krvi, při ochraně buněk před oxidativním stresem. Hořčík přispívá k normální rovnováze elektrolytů, k normální činnosti nervového systému: k neurotransmisi a ke svalovým kontrakcím, včetně srdečního svalu, k zachování normálního stavu zubů. Vitamín B6 přispívá k tvorbě červených krvinek a k regulaci hormonálních procesů. * * Vědecky dokázáno tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 sáček před spaním.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 sáček

Vitamín B6

5,5 mg

Hořčík

225 mg

Zinek

15 mg

Směs amino kyselin

2996 mg

L-Glutamin

1400 mg

L-Leucin

448 mg

L-Isoleucin

224 mg

L-Valin

224 mg

L-Arginine HCl

350 mg

L-Ornitin HCl

175 mg

L-Lysin HCl

175 mg

Bylinná směs

700 mg

Hops (extrakt květu humulus lupus)

150 mg

Citrónový balzám (extrakt listu melissa ifficinalis)

25 mg

Valerian (extrakt kořene valeriana officinalis)

25 mg

L-Tryptofan

500 mg

Komplex ZN-MG-B6

245,5 mg

Zinek, Hořčík, Vitamín B6

 

 

SLOŽENÍ:

Aminokyselinový matrix: 1. tableta: BCAA 2:1:1 granulát, látky pro zvětšení objemu (mikrokrystalická celulóza, Talkum, Silicium dioxid, stearát hořečnatý). 1. kapsle: L-arginin HCl, L-lysin HCl, L-ornitin HCl, želatinová kapsle (hovězí želatina, barvivo kapslové tobolky: CandurinSilverFine, AlluraRed AC **, Brilliantová modř FCF), látka zabraňující hrudkování (stearát hořečnatý). 2. kapsle: L-glutamin, želatinová kapsle (hovězí želatina, barvivo kapslové tobolky: CandurinSilverFine, Brilliantová černá BN, oxid černého železa), látka pro zvětšení objemu (stearát hořečnatý).

Rostlinná směs: 3. kapsle: L-tryptofan granulát, želatinová kapsle (hovězí želatina, barvivo kapslové tobolky: oxid titaničitý). 4. kapsle: Látky pro zvětšení objemu (dextróza, mikrokrystalická celulóza), výtažky z chmelu (Humulus lupulus, 4% obsah flavonoidů), želatinová kapsle (želatina, barvivo kapslové tobolky: dioxid titaničitý), výtažky kozlíku lékařského (Valeriana offcinalis, 10:1) . 5. kapsle: Oxid hořečnatý, želatinová kapsle (hovězí želatina, voda, barvivo kapslové tobolky: dioxid titaničitý, oxid černého železa), zinek-sulfát-monohydrát, pyridoxin HCl, látka pro zvětšení objemu (mikrokrystalická celulóza). ** Může mít nežádoucí účinky na aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Protože se užívání produktu doporučuje před spánkem, neužívejte před řízením a obsluhou těžkých strojů. V případě pokud užíváte léky, nebo v případě jakýchkoliv zdravotních problémů konzultujte se svým ošetřujícím lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.