• +420 731 159 137

Madness Preworkout 60 sáčků - WHYsport

Madness Preworkout 60 sáčků - WHYsport

Madness Preworkout 60 sáčků - WHYsport

Cena: 1 080
Jednotková cena: 18 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 939 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Speciální předtréninkový přípravek - dva sáčky v jedné dávce - dvě složky PUMP a PULSE. Celkem 30 dávek.

Bez lepku, bez laktozy. Více síly pro sport.

Při běžných každodenních činnostech a zejména při sportu je nutná energie, která pochází převážně z asimilovaných sacharidů s vyváženou stravou. Může se stát, že vaše zdroje energie budou předčasně vyčerpány. V tomto případě WHYsport vyvinul řadu energetických produktů navržených tak, aby pomáhali atletovi ve všech fázích, před a během sportu. 

porce: 1 paket PUMP 
+ 1 paket PULSE
  VNR% *
FORMULA PUMP    
L-citrulinu 2000 mg  
Beta-alanin 2000 mg  
taurin 1000 mg  
FORMULA PULSE    
Hypericum es  233,3 mg  
z nichž hypericin 0,7 mg  
kofein 200 mg  
Červená réva  90 mg  
z nichž prokyanidin 85,5 mg  
niacin 16 mg 100
Kyselina pantothenová 6 mg 100
Gingko biloba es  80 mg  

 SLOŽENÍ:

FORMULA PULSE: 

dextróza; maltodextrin; Hypericum (Hypericum perforatum L.) a kvetoucí vrchol. 0,3% hypericin; Kofein, dehydratovaný prášek z šarže; příchuť; Červená réva (Vitis vinifera L.) polotón. 95% prokyanidinů; Listy ginkgo (Ginkgo biloba L.); Protispékavé činidlo: oxid křemičitý; Acidifier: kyselina citrónová; Niacin (nikotinamid); Kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý); Sladidlo: Sucralóza.

FORMULA PUMP: 

L-citrulin; Beta-alanin; Taurin; Acidifier: kyselina citrónová; příchuť; Protispékavé činidlo: oxid křemičitý; Sladidlo: sukralóza; Riboflavin.

WHYsport Madness Preworkout je výkonná dual-forma energie: čerpadlo a impuls, ideální pro trénink.
Balení WHYsport Madness Preworkout obsahuje 60 sáčků produktu (30 Pump + 30 Pulse) s citronovou jahodovou příchutí. 
Dávkování:  1 sáček Pump společně s 1 sáčkem Pulse rozpustit ve vodě (asi 200 ml) a požít cca 30 minut před výkonem.

VAROVÁNÍ:

Potravinové doplňky nejsou určeny jako náhražka rozmanité, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Neužívejte případy přecitlivělosti nebo alergií na jednu nebo více složek.

Obsahuje přípravek Hypericum: pokud užíváte léky, před použitím přípravku se poraďte s lékařem, protože "extrakt hypericum může interferovat s jeho metabolismem a také inhibovat jeho aktivitu.

Obsahuje kofein: přípravek obsahuje kofein (200 mg / denní dávka). Nedoporučuje se dětem ani během těhotenství. Doporučuje se nepřekračovat denní příjem 400 mg kofeinu ze všech zdrojů.

Obsahuje Gingko: jestliže užíváte antikoagulancia nebo antiagregační přípravek, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete přípravek užívat. Použití přípravku během těhotenství a kojení se nedoporučuje. "