• +420 731 159 137

MagnesLIFE Strong 20x60ml - Nutrend

MagnesLIFE Strong 20x60ml - Nutrend

MagnesLIFE Strong 20x60ml - Nutrend

Cena: 539
Jednotková cena: 44.92 Kč / 100ml
DPH: 15%, Cena bez DPH: 469 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: NUTREND®

MagnesLIFE Strong je VELKÁ dávka (375 mg) rychle vstřebatelné tekuté formy hořčíku, navíc obohaceného o vitamín B6. Sportovci tento produkt využívají jako pomocníka při akutních případech jeho nedostatku. Deficit hořčíku se může projevovat vzestupem křečí, malátnosti, nebo například bolestí hlavy.

Vlivem náročné fyzické aktivity, dietního pochybení nebo také vlivem stresu může v našem organismu docházet ke snížení hladiny hořčíku. Vysoce účinným roztokem hořčíku si můžete hladinu tohoto důležitého minerálu v těle rychle a efektivně doplnit. Spolu s vitamínem B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, dále k elektrolytické rovnováze, podporuje energetický metabolismus, přispívá k normální funkci nervového systému. Magnesium také přispívá k normální syntéze proteinů a činnosti svalů.

  • Vysoká vstřebatelnost
  • Tekutá forma
  • Vitamín B6
  • Bez cukru

 Hořčík napomáhá snížit míru únavy a vyčerpání, přispívá k rovnováze elektrolytů a k normálnímu energetickému metabolismu.

Doporučené dávkování: v případě přípravy na dlouhotrvající fyzický výkon dávkujte 2 - 3 dny před očekávanou zátěží před spaním. Při dlouhotrvajícím či náročném výkonu mějte dávku vždy u sebe a použijte v případě potřeby. Maximálně 1 shot denně. Nepřekračujte doporučené dávkování!

Složení MAGNESLIFE STRONG: voda, citronan hořečnatý, regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervanty kyselina sorbová a benzoan sodný, sladidlo acesulfam K, pyridoxin hydrochlorid, sladidla sukralóza a steviol-glykosidy. 

Použití: podávejte vylitím obsahu lahvičky do úst nebo zředěním jejího obsahu do vody. Po otevření určeno k okamžité spotřebě. Před použitím protřepejte! Případný mírný sediment je přirozenou vlastností výrobku a není na závadu. 

Upozornění: Doplněk stravy a sladidly. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem.

100 ml - Hořčík 625 mg = 167 %*, Vitamín B6 16,7 mg = 1193 %*

1 dávka - 60 ml - Hořčík 375 mg = 100 %*Vitamín B6 10 mg = 714 %*

* Referenční hodnota příjmu.