• +420 731 159 137

Probio forte 60 cps - Amix

Probio forte 60 cps - Amix

Probio forte 60 cps - Amix

Cena: 399
Jednotková cena: 6.65 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 347 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: AMIX™

GreenDay® Probio Forte je účinná směs 7 přátelských bakteriálních kmenů, což je 5,75 miliard organismů tvořících kolonie. Tyto bakterie napomáhají podporovat správné mikro klima ve střevech. Produkt je vyráběn v rostlinných kapslích.

GreenDay® Probio Forte od Amixu je účinná směs 7 přátelských bakteriálních kmenů, což je 5,75 miliard organismů tvořících kolonie. Tyto bakterie napomáhají podporovat správné mikro klima ve střevech. Produkt je vyráběn v rostlinných kapslích.

SLOŽENÍ 

Probio Forte 60 kapslí

obsahuje: maltodextrin, rostlinná celulóza (kapsle); probiotické bakterie (DE111™ - Bacillus subtillis, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum); látka protispékavá: triglyceridy se středně dlouhým řetězcem.

Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, ořechů a arašídů.

DÁVKOVÁNÍ 

Probio Forte 60 kapslí

Vezměte 1 kapsli 1-3 krát denně nejlépe s jídlem nebo jak určí Váš lékař.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a lidi, kteří mají nějaký zdravotní problém, by se měli vždy před použitím doplňku stravy poradit s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Ostatní a speciální doplňky

  v 1 kapsli   
Amix™ Probiotické Bakterie 5,75 miliard organismů