• +420 731 159 137

Guarana 90 tablet OstroVit

Guarana 90 tablet OstroVit

Guarana 90 tablet OstroVit

Cena: 199
Jednotková cena: 2.21 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 173 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: OSTROVIT

VÝHODY produktu Guarana 90 tablet OstroVit:
Stimuluje tělo k akci
Dodává vitalitu.
Snižuje pocit tělesné a duševní únavy.
Pomáhá při mozkové práci.
Zvyšuje paměť a soustředění.
Zvyšuje účinnost a intenzitu cvičení.
Zlepšuje sexuální zdraví a kondici.

Ostrovit Guarana 90 tablet zvyšuje vitální funkce organismu. Snižuje pocit tělesné a duševní únavy, podporuje činnost mozkové tkáně, zlepšuje paměť a soustředění. Zvyšuje  intenzitu cvičení a a zlepšuje sexuální zdraví a kondici.

OstroVit GUARANA je 100% přírodní formulace obsahující vysoce stimulující extrakt z osiva tropických rostlin Paullinia Cupana. Je to jeden z nejbohatších zdrojů kofeinu. Stimuluje funkci  mozku, zlepšuje paměť a koncentraci, eliminuje pocit únavy, dodává vitalitu.Vysoké množství kofeinu obsažené v přípravku je vysoce termogenní, což stimuluje metabolismus a zrychluje spalování tuku. Kromě toho potlačuje chuť k jídlu, což navíc podporuje proces hubnutí.Navíc extrakt guarany zvyšuje účinnost a účinnost tréninku. Funguje antikatabolický a zabraňuje rozpadu vytvořené svalové tkáně a zrychluje regeneraci po svalu.Stimulační efekt má také pozitivní vliv na intimní život. Zlepšuje sexuální zdraví a kondici, podporuje erekci, prodlužuje pohlavní styk.OstroVit GUARANA se doporučuje při zvýšené fyzické a psychické námaze během rekonvalescence. Doplněk potlačuje pocit únavy, pomáhá pracovat a trénovat déle a intenzivněji.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY:

Aktivní složky                                         v 1 tabletě
Standardní extrakt ze semen Guarany         500 mg

ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:

Používejte 1 dávku (1 tabletu) denně.

SLOŽENÍ:
  Standardizovaný extrakt ze semen Guarana (Paullinia cupana, semilla), plnidla: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, protihrudní činidla: hořčíkové soli mastných kyselin, oxid křemičitý.