• +420 731 159 137

Resveratrol 50mg 100 kapslí - Vito Life

Resveratrol 50mg 100 kapslí - Vito Life

Resveratrol 50mg 100 kapslí - Vito Life

Cena: 518
DPH: 15%, Cena bez DPH: 450 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: VITO LIFE

Resveratrol pomáhá chránit kardiovaskulární systém, mimo jiné tím, že snižuje tvorbu "zlého" LDL-cholesterolu a zvyšuje tvorbu "dobrého" HDL-cholesterolu.

Má pozitivní vliv i na plíce, zejména v případě chronické obstrukční plicní nemoci, ale i při astmatu. Brání nadměrné srážlivosti krve, je tedy prevencí trombózy. Má protirakovinové účinky, zpomaluje růst rakovinných buněk, je schopen je i ničit, aktivuje schopnost regenerace zdravých buněk. Má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky. Má antialergické účinky, protože neutralizuje vylučování histaminu. Snižuje riziko demence, tedy i riziko výskytu Alzheimerovy choroby. Je efektivním kosmetickým prostředkem, protože brání předčasnému stárnutí, obnovuje kolagenová vlákna, udržuje hladkost a pružnost pokožky. Zvyšuje odolnost organismu proti stresu. Je velmi efektivní při retinopatii (poškození sítnice oka) u cukrovkářů a hypertoniků, má blahodárný vliv na zrak.

Resveratrol je účinná látka nacházející se v hroznu. Vinná réva ho vytváří na ochranu před nepříznivým počasím, plísněmi, bakteriemi a houbami. Tento obranný faktor může ve svůj prospěch využít i člověk. Má mimořádně silné antioxidační účinky. Je 20-krát silnější než vitamín C, 5-krát silnější než betakaroten a má 50-násobně vyšší antioxidační účinek než vitamin E.

 

SLOŽENÍ 

Resveratrol 50mg 100 kapslí

obsahuje: Resveratrol 50 mg, tobolka

DÁVKOVÁNÍ 

Resveratrol 50mg 100 kapslí

 

vezměte 1 tobolku denně

UPOZORNĚNÍ

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.

 

Ostatní a speciální doplňky

  v 1 kapsli   
Trans-Resveratrol - křídlatka japonská /polygonum cuspidatum/ - 50% extrakt 50 mg    

Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje

Počet dávek v balení 100
Celková hmotnost včetně obalu 60 g
Hromadné balení 1 ks
Sazba DPH 15 %