• +420 731 159 137

Icariin 98 + Tribulus 90% 100 kapslí - Vito Life

Icariin 98 + Tribulus 90% 100 kapslí - Vito Life

Icariin 98 + Tribulus 90% 100 kapslí - Vito Life

Cena: 719
DPH: 15%, Cena bez DPH: 625 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: VITO LIFE

Icariin 98 + Tribulus 90% je nová populární složka která má schopnost poskytovat nejen vylepšení erekce, ICARIIN50 se také stal velmi populární doplněk v kulturistice. Výrazným způsobem podporuje produkci testosteronu a je několikanásobně účinnější než známé dostupné extrakty Tribulusu, ať už je Bulharský či jiný :-). Podopruje vynikajícím způsobem budování svalové hmoty.

Icariin také umocňuje kontrakci svalů zůžením účinek enzymu acetylcholinesterázy (AChE). Acetylcholin (Ach) je neurotransmiter, který je nutný pro svalovou kontrakci, a AChE je odpovědný za znehybnění ACh na neuromuskulární křižovatky. Icariin brání tuto znehybnující akci, a ACh zůstává u synapse, a proto může využít jejích účinků na delší časové období, který umožní mnohem silnější kontrakcí svalu.

Dále, Icariin je také cenný selektivní inhibitor phosphodiasterase typu 5 (PDE5). Tento model umožňuje lepší pohyb eNOS a vazodilatace vede k napumpování svalu.

Icariin je také silný NO (oxid dusnatý) a cGMP enhancer. NO a cGMP generace, indukuje Follisatin, bílkoviny schopné vázat se s vysokou afinitou k myostatinu, možná nejsilnější inhibiční protein na svalovou hypertrofii. Myostatin bylo prokázáno ve studiích na zvířatech, že výrazně rozšíři množství svalových vláken.

Tribulus Terrestris je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahem steroidních saponinů , které stimulují zvýšení hladiny testosteronu . Přirozeně způsobuje zvýšení hladiny hormonu štítné žlázy , čímž dochází k rychlejšímu nárůstu svalové hmoty , zvýšení fyzického a psychického výkonu. Velice oblíbený přípravek v objemovém tréninku. Pomáhá dosáhnout mnohem lepších výsledků, při budování hmoty. Navíc působí jako stimulant i pro ty z vás, kteří mají problémy v oblasti sexuálního života. Vpodstatě se jedná o mužský stimulant na přírodní bázi s velmi vysokou účinností.

u mužů:
působí jako inhibitor PDE 5
zvyšuje hladinu testosteronu až o 30%
zvyšuje zájem o sexuální život
zvyšuje objem svalové hmoty na úkor tělesného tuku
snižuje vnitřní napětí
obnovuje životní vitalitu a elán

u žen:
zvyšuje hladinu ženského hormonu FSH estradiol
zvyšuje sexuální potenci
zmírnění negativních klimaktických příznaků
potlačení nespavosti, napětí, depresí, návalů horka a proměn nálad
redukce tělesného tuku

 

SLOŽENÍ 

Icariin 98 + Tribulus 90% 100 kapslí

obsahuje: Epimedium Sagittanum 100 mg extrahováno na 50% obsah Icariinu, Tribulus Terrestries 300 mg 40% saponinů

DÁVKOVÁNÍ 

Icariin 98 + Tribulus 90% 100 kapslí

 

vezměte 2-4 tobolky denně, nejlépe po výkonu, nebo před spaním

UPOZORNĚNÍ

Není vhodné pro děti do 15let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávky. Není náhradou pestré stravy, Uchovejte v suchu do 25 C. Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.

 

Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje

Hromadné balení 1 ks
Sazba DPH 15 %