• +420 731 159 137

Scitec Carni Complex 60 kapslí

Scitec Carni Complex 60 kapslí

Scitec Carni Complex 60 kapslí

Cena: 99
Jednotková cena: 1.65 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 86 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

CARNI COMPLEX zajišťuje společně dvě nejpopulárnější formy L-karnitinu. To vše v 1200 mg velkých kapslích! Jediná kapsle obsahuje 1000 mg L-karnitinu L-Tarte a také acetylsalicylovou verzi, acetyl L-karnitin (ALC), který se vyznačuje mírně odlišnými vlastnostmi.

L-Karnitin je bezpečná živina běžně zastoupená v potravinách. Tuto aminokyselinu si v malém množství umí vyprodukovat i náš organismus sám. Hlavní úlohu má v odbourávání tuků stejně jako energizaci našeho organismu. Mastné kyseliny, které se uvolní z tukových buněk se pomocí karnitinového transferního systému přemění a nakonec se spálí v mitochondriích. Karnitin pomáhá udržovat správnou srdeční funkci, zabraňuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech, zlepšuje okysličování svalů, čímž zvyšuje vytrvalost a oddaluje tím únavu. Jak již víme, karnitin napomáhá odbourávat tuky, to znamená, že v případě užívání před zátěží (tréninkem) dochází k zefektivnění spalování tuků.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1-2 dávky (1-2 kapsle) 60 minut před tréninkem s dostatečným množstvím tekutiny.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle (1 dávka)

L-Carnitine L-Tartrate

1000 mg

Acetyl L-Carnitine HCl

200 mg

SLOŽENÍ:

L-Carnitine L-Tartrate, Acetyl L-Carnitine Hydrochloride, kapsle (želatina), barvivo (Candurin Silver Fine, briliantová černá, černý oxid železitý), protispékavá složka (stearát hořečnatý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.