• +420 731 159 137

Vita Greens & Fruits 600g Scitec

Vita Greens & Fruits 600g Scitec

Vita Greens & Fruits 600g Scitec

Cena: 829
Jednotková cena: 138.17 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 721 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Neobsahuje umělá sladidla, jen stevii jako přírodní sladidlo!

BEZ OBSAHU MLÉKA

BEZLEPKOVÝ

BEZ GMO

BEZ LAKTÓZY

VEGANSKÝ PRODUKT

Prémiová greens formule s obsahem 26 složek organického ovoce a zeleniny!

Vita Greens & Fruits je naší prémiovou formulí, obsahující množství přírodních účinných látek, vitamínů a minerálních látek. Vitamíny a minerální látky jsou základními živinami, které je potřebné, pro zajištění optimálního zdravotního stavu a vysoké sportovní výkonnosti, konzumovat ve správném množství. Pro mnohé je z různých důvodů konzumace správného množství zeleniny a ovoce problémem (např. nechutná jim, nemají čas apod.), ale nyní je zde pomoc!

Vita Greens & Fruits obsahuje v každé dávce 18 různých zdrojů zeleniny a 8 různých zdrojů ovoce. Do formule byly přidány také trávicí enzymy a Astragin®. Vita Greens & Fruits obsahuje také správnou dávku adaptogenních rostlin. Pšeničné klíčky a spirulina pomáhají při kontrole tělesné hmotnosti tím, že snižují pocit hladu. Reishi houba přispívá k přirozené imunitní ochraně. Ječmenná tráva chrání buňky před oxidačním stresem.

Vita Greens & Fruits - mimo jiných mikroživin - zajišťuje vitamíny B-komplex, vitamín C, a také takové esenciální minerální látky, jakým je selen a zinek.
Vitamín C přispívá k normální činnosti imunitního a nervového systému, také k tlumení únavy a pocitu vyčerpanosti.* Vitamín D přispívá k normální svalové a imunitní činnosti, stejně jako k normální vstřebávatelnosti a využitelnosti vápníku a fosforu.*


Vitamín K2 přispívá k normálnímu srážení krve, k zachování normálního stavu kostí.* Zinek přispívá k normální plodnosti, reprodukční schopnosti, k udržování normální hladiny testosteronu, a také k normálnímu metabolismu makroživin.* Selen přispívá k normální tvorbě spermií, k normální činnosti štítné žlázy, stejně jako k zachování normálního stavu vlasů a nehtů.* Navíc tento produkt neobsahuje umělá sladidla. Obsahuje jen stevii, známou širokou veřejností jako přírodní sladidlo.

* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC)

 

Doporučené dávkování

Rozmíchejte denně 1 dávku (12 g - 1 dávkovací odměrku) v 250 ml vody. Konzumujte 30 minut před tréninkem. Neslouží jako samostatný zdroj živin!  


 Nutriční hodnoty

Velikost dávky - 12g (1 odměrka)

Fiber

Vitamin A (Retinol)

582 mcg RE

Vitamin B1 (Thiamine)

Vitamin B2 (Ribo‑flavin)

Vitamin B3 (Niacin)

Vitamin B5 (Pantothenic Acid)

Vitamin B6 (Pyridoxine)

Vitamin B7 (Biotin)

Vitamin B9 (Folic Acid)

145 mcg

Vitamin B12 (Cobalamin)

Vitamin C (L-Ascorbic Acid)

Adaptog(re)ens blend

2444 mg

Spirulina (1455 mg), Barley grass (291 mg), Chlorella (291 mg), Wheat grass (291 mg), Reishi mushroom (116 mg)

Organic HiFiber VitaBerry® Blend

1600 mg

Organic Apple [Fruit Pulp], Organic Strawberry, Organic Tart Cherry, Organic Blackberry, Organic Blueberry, Organic Raspberry, Organic Banana, Organic Rice

Vitamin D3 (Cholecalciferol)

Vitamin E (α‑‑-Tocopherol)

Chromium

Copper

360 mcg

Iodine

Iron

Manganese

Molybdenum

Selenium

20 mcg

Zinc

Organic HiFiber VitaVeggie® Blend

1600 mg

Organic Apple [Fruit Pulp], Organic Beet, Organic Carrot, Organic Spinach, Organic Broccoli, Organic Tomato, Organic Kale, Organic Cabbage, Organic Parsley Leaf, Organic Brussel Sprouts, Organic Green Bell Pepper, Organic Cucumber, Organic Celery, Organic Garlic, Organic Ginger Root, Organic Green Onion, Organic Cauli­flower, Organic Asparagus, Organic Pea

Digestive Enzyme and Absorption Blend

Bromelain (29.1 mg), Papain (29.1 mg), AstraGin® (3.64 mg)

Upozornění

Doporučenou denní dávku nepřekračujte! Produkt není náhradou pestré stravy ani zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí!