• +420 731 159 137

Kloubní výživa Exclusiv 20 sáčků - Maxivita

Kloubní výživa Exclusiv 20 sáčků - Maxivita

Kloubní výživa Exclusiv 20 sáčků - Maxivita

Cena: 153
Jednotková cena: 7.65 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 133 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: MAXIVITA

Doplněk stravy – rozpustná směs v sáčku s obsahem glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kolagenu, boswellia serrata a vitaminu C. Se sladidlem. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

Péče o vaše klouby

Kondice pohybového aparátu člověka je denně ovlivňována nejen sedavým způsobem života, ale u sportovně založených osob naopak i jeho přetěžováním. Mezi důležité součásti pohybového aparátu patří svaly, šlachy a klouby. Těm bychom měli věnovat péči dávno před tím, než pocítíme první známky opotřebení. MaxiVita Exclusive Kloubní výživa nabízí kombinaci aktivních látek, z nichž každá může pohybovému aparátu významně prospět.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou přirozenou součástí kloubních chrupavek. S přibývajícím věkem se schopnost organizmu syntetizovat tyto látky snižuje, proto je vhodné je do organizmu dodávat. Základní stavební hmotou všech pojivových tkání je kolagen. Pro jeho syntézu je velmi důležitý vitamin C, který se podílí na metabolizmu aminokyselin. Je nezbytný pro strukturu chrupavek, podporuje jejich normální funkci a tím přispívá i k funkčnosti kloubů. Významnou složkou preparátu je boswellia serrata, standardizovaný extrakt z rostliny boswellia serrata, která díky obsaženým látkám pomáhá udržet klouby v dobrém stavu.

Vitamin C přispívá k:

  • normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
  • snížení míry únavy a vyčerpání
  • normální funkci imunitního systému
  • ochraně před oxidativním stresem

 

Složení

Aktivní složky

v 1 sáčku (200 ml nápoje) (% RHP*)

glukosamin sulfát

500 mg

chondroitin sulfát

100 mg

kolagen

100 mg

Boswellin®

50 mg

vitamin C (kyselina L–askorbová)

20 mg (25 %)     

*referenční hodnota příjmu

 

Dávkování

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 15 let 1 sáček denně po jídle. Obsah sáčku rozpusťte ve 200 ml vody.Není určeno pro děti do 15 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky.