• +420 731 159 137

Scitec 100% Whey Protein Professional 30x60 g

Scitec 100% Whey Protein Professional 30x60 g

Scitec 100% Whey Protein Professional 30x60 g

Cena: 1 16925% sleva!
Jednotková cena: 64.94 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1017 Kč
Původní cena: 1550 Kč, ušetříte: 381
Dostupnost: Zboží je nedostupné

100% Whey Protein Professional je protein vynikající kvality vyroben výhradně ze syrovátky.

„100% Whey Protein Professional“ je vynikající bílkovinovou směsí syrovátkových bílkovin, a to syrovátkového koncentrátu a syrovátkového izolátu! Bílkoviny jsou zdrojem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto 100% Whey Protein Professional přispívá ke zvyšování svalové hmoty a taky k jejímu udržování. *

Syrovátkové bílkoviny pocházející z mléka jsou kompletními bílkovinami, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné typy aminokyselin včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout potravou (jsou to jmenovitě: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). „100% Whey Protein Professional“ obsahuje i další přidané složky: “Aminokyselinový matrix“, který zabezpečuje další extra aminokyseliny, jmenovitě L-leucin, L-glutamin a taurin. Navíc naše formule obsahuje směs trávících enzymů, skládajících se z Papainu a Bromelainu!

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

Neobsahuje aspartam!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se smíchat 1 odměrku (30 g)  ve 250 ml vody, mléka nebo jiné tekutiny. Nejlepší čas je použít 100% Whey Protein Professional po tréninku.

Tento výrobek používat ve spojení s potravinami, jako součást zdravé a vyvážené stravy.

UPOZORNĚNÍ:

Vyrobeno z mléka. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává sojové a vaječné bílkoviny a lepek, arašídy! Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (1 dávka – 1 odměrka)

Energetická hodnota

112 kcal

-   z toho tuky

18 g

Tuky

2,2 g

-   nasycené mastné kyseliny

0,7 g

Cholesterol

52 mg

Sodík

43 mg

Sacharidy

1,4 g

-   z toho cukry

1,4 g

Vláknina

0 g

Bílkoviny

22 g

Draslík

161 mg

Trávicí enzym Blend

24 mg

Anabolic Amino Matrix

(Taurine, Glutamine, pure L-leucine)

1300 mg

 

Profil aminokyselin:                      

 

Aminokyseliny

30 g (1 dávka – 1 odměrka)

L-Alanin

1102 g

L-Arginin

535 mg

L-Aspartová kyselina

2290 mg

L-Cystein

620 mg

L-Glutamin

4410 mg

Glycin

385 mg

L-Histidin*

373 mg

L-Isoleucin*

1410 mg

L-Leucin*

2385 mg

L-Lysin*

2240 mg

L-Methionin*

482 mg

L-Phenylalanin*

670 mg

L-Prolin

1270 mg

L-Serin

1120 mg

Taurin

255 mg

L-Threonin*

1442 mg

L-Tryptophan*

382 mg

L-Tyrosin

710 mg

L-Valin

1304 mg

* Esenciální aminokyseliny

 

SLOŽENÍ:

Příchuť banán: Vysoce kvalitní bílkovinná směs složená výlučně ze syrovátkového proteinového koncentrátu a nebo izolát syrovátkové bílkoviny (obsahující laktoglobulín, laktoferín, mléčný protein a jeho frakce imunoglobulinů, dextróza, L-leucín, L-Glutamín, Taurín, trávicí enzymy (papain, bromelain), zahušťovadlo (Xanthan gum), umělá sladidla (Acesulfam K, Sukralóza), přírodní a umělé příchutě (smetana, banán).

Příchuť čokoláda-kokos: Vysoce kvalitní bílkoviny směs složená výhradně ze syrovátkového proteinového koncentrátu a izolát syrovátkové bílkoviny (obsahující laktoglobulin, laktoferin, mléčný protein a jeho frakce imunoglobulinů), dextróza, L-leucin, L-Glutamin, Taurin, trávicí enzymy (papain, bromelain), zahušťovací (Xanthan gum), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), kakaový prášek (10-12%), přírodní a umělé příchutě (čokoláda, kokos, vanilka).

Příchuť čokoláda-lískový oříšek: Vysoce kvalitní bílkoviny směs složená výhradně ze syrovátkového proteinového koncentrátu a izolát syrovátkové bílkoviny (obsahující laktoglobulin, laktoferin, mléčný protein a jeho frakce imunoglobulinů), dextróza, L-leucin, L-Glutamin, Taurin, Trávicí enzymy (papain, bromelain), zahušťovadlo (Xanthan gum), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), kakaový prášek (10-12%), přírodní a umělé příchutě (lískový oříšek, vanilkový krém, čokoláda).

Příchuť bílá čokoláda-Jahoda: Vysoce kvalitní bílkoviny směs složená výhradně ze syrovátkového proteinového koncentrátu a izolát syrovátkové bílkoviny (obsahující laktoglobulin, laktoferin, mléčný protein a jeho frakce imunoglobulinů), dextróza, L-leucin, L-Glutamin, Taurin, Trávicí enzymy (papain Bromelain), zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), přírodní a umělé příchutě (bílá čokoláda, jahoda), Coloring (jahodová červená).

Příchuť vanilka-Ovocná lesní směs: Vysoce kvalitní bílkoviny směs složená výhradně syrovátkový proteinový koncentrát a syrovátkový proteinový izolát (obsahující laktoglobulin, laktoferin, mléčný protein a jeho frakce imunoglobulinů), dextróza, L-leucin, L-Glutamin, Taurin, Trávicí enzymy (papain, bromelain), zahušťovadlo (Xanthan gum), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), přírodní a umělé příchutě (vanilka krém, lesní plody, maliny), Coloring (Carmoisin **, modrá).

** Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

UPOZORNĚNÍ:

Vyrobeno z mléka. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává sojové a vaječné bílkoviny a lepek, arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.