• +420 731 159 137

Scitec C 1000 + Bioflavonoid 100 kapslí

Scitec C 1000 + Bioflavonoid 100 kapslí

Scitec C 1000 + Bioflavonoid 100 kapslí

Cena: 249
DPH: 15%, Cena bez DPH: 217 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

C 1000 + BIOFLAVONOIDS je složen ze čtyř významných účinných látek, a to vitamínu C, výtažků ze šípku, výtažků z hroznových semen a hesperidinu. Náš produkt zabezpečuje 1000 mg vitamínu C. Vitamín C kromě mnoha dobře známých pozitivních účinků přispívá rovněž k dobré činnosti imunitního systému, ke snižování vyčerpanosti a pocitu únavy, k normální tvorbě energie výměnou látek a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kromě toho vitamín C ve vyšších dávkách pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během intenzivním tréninku a po něm (takového účinku dosáhnete užitím plus 200 mg vitamínu C, nad jeho doporučenou denní dávku). Šípky jsou plody rostliny Rosa Canina („divoká růže“), užívající se v lidovém léčitelství. Polyfenoly, nacházející se v semenech hroznů mají výjimečné antioxidační účinky. Hesperidin je bioflavonoid získaný z citrusů, který se vyskytuje především v citrusech. Bioflavonoidy jsou antioxidanty polyfenolů, chránící naš organismus před účinky volných radikálů. Navíc přispívají k ochraně zdraví srdečně cévního systému, minimalizováním poškození způsobené volnými radikály a podporují kapilární integritu. Rovněž se vyznačující odolností proti kyselinám - a zajišťují tím optimální transport účinných látek!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užív at 1 kapsli denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Vitamín C

1000 mg

Extrakt z šípku

50 mg

Extrakt z hroznových semen

25 mg

Hesperidin

25 mg

SLOŽENÍ:

Kyselina L-askorbová, hydroxypropylmethylcelulóza (hypromelóza), šípky (ovoce) výtažky v poměru 10:1, protispékavá látka (stearát hořečnatý), vinná réva (semena) výtažky v poměru 20:1, hesperidin získaný z plodů Citrus aurantium (93%), stabilizátor (gelanová guma), barviv (oxid titaničitý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.