• +420 731 159 137

Scitec AAKG 100 kapslí

Scitec AAKG 100 kapslí

Scitec AAKG 100 kapslí

Cena: 249
DPH: 15%, Cena bez DPH: 217 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Náš produkt AAKG obsahující arginin alfa-ketoglutarát je vázán aminokyselinou s kyselinou alfa-ketoglutarátovou, která patří mezi klíčové látky v Krebsově cyklu a při metabolismu aminokyselin. V metabolických procesech patří kyselina alfa-ketoglutarátová mezi jednu z nejdůležitějších transportérů dusíku. Arginin je jedinou a základní látkou nitrogen-monoxidu (NO) a v kruhu kulturistů se těší stále větší popularitě, kteří by si stále rádi udrželi tvrdou formu. Kyselina alfa-ketoglutarátová je také ketokyselinou, která vznikne během deaminace glutamátu a účastní se při biochemických procesech a to tvorby energie v buňkách.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 4 kapsle denně, nejlépe 60 minut před tréninkem nebo ráno na lačno. Doporučuje se užívat AAKG cyklicky, po pár týdnech užívání vynechejte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4 kapsle

L-Arginin Alfa-ketoglutarát 2:1

3200 mg

SLOŽENÍ:

L-arginin alfa-ketoglutarát 2:1, hovězí želatina, protispékavá látka (stearan hořečnatý), barviva (dioxid titaničitý, oxid železa, brilantní černá BN).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepku, arašídů, lískových oříšků, ryb a mořských plodů!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.