• +420 731 159 137

Scitec Mega Glutamine 120 kapslí

Scitec Mega Glutamine 120 kapslí

Scitec Mega Glutamine 120 kapslí

Cena: 429
Jednotková cena: 357.5 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 373 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Glutamin je aminokyselina, která má největší zastoupení v lidské krvi. Glutamin se může stát v určitých podmínkách podmíněně esenciální aminokyselinou, a to včetně času během intenzivního tréninku, ale také bezprostředně po něm, když si tělo nedokáže syntetizovat dostatečné množství glutaminu. Tuto podmíněně esenciální aminokyselinu lze získat konzumací potravin založené na bílkovinách a samozřejmě doplňkem výživy - MEGA GLUTAMINEM, který obsahuje 1400 mg glutaminu v každé kapsli. 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (2 kapsle) Mega Glutaminu 2-4x během dne, před tréninkem, po tréninku a/nebo před odpočinkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 kapsle

L-glutamine

2800 mg

 

SLOŽENÍ:

L-glutamin, stearát hořečnatý, želatinová kapsle.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.