• +420 731 159 137

L-Citruline 300g - Myotec

L-Citruline 300g - Myotec

L-Citruline 300g - Myotec

Cena: 519
Jednotková cena: 173 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 451 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: MYOTEC

Volná forma aminokyseliny L-citrulinu pocházející z rostlinného zdroje. Vlastnosti citrulinu jsou velmi dobře známé každému, kdo je orientovaný na podporu výsledků cvičení. Jde o prekurzor argininu, přičemž L forma je pro tělo využitelnější než citrulin malát.

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:

– posílení svalové pumpy
– posílení výkonu
– odbourávání kyseliny mléčné
– regeneraci, odstranění čpavku

MyoTec Advantage Line

Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

Rozmíchejte 2 g (1 vrchovatá čajová lžička) ve vodě nebo oblíbeném džusu. Užívejte 2x denně.Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu (při teplotě do 30°C), suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Obal těsně uzavírejte. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Produkt splňuje parametry kategorie vegan.

L-citrulin prášek