• +420 731 159 137

Scitec Proteinissimo Low carb 30x30 g

Scitec Proteinissimo Low carb 30x30 g

Scitec Proteinissimo Low carb 30x30 g

Cena: 849
Jednotková cena: 94.33 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 738 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Vynikající proteinová čokoládová tyčinka s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem vlákniny a bílkovin. Proteinissimo Low Carb obsahuje důsledně vytvořenou směs bílkovin nejvyšší kvality, přispívající k růstu svalů a k jejich udržování, stejně tak k udržování normálního stavu kostí. Toto je snadná, rychlá a pohodlná možnost přijmout značné množství kvalitní bílkoviny spolu s energií – navíc s jedinečnou konzistenci a chuťovými vlastnostmi.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 tyčinku denně po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

Příchuť čokoládovo-malinová

30 g (1 tyčinka)

Energetická hodnota

104 kcal

Tuky

3,3 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

1,7 g

Sacharidy

7,7 g

-  z toho cukry

3,4 g

-  z toho polyalkoholů

4,1 g

Bílkoviny

8,6 g

Dietní vlákno

5,1 g

Soli

0,10 g

 

Tabulka nutričních hodnot:

Příchuť čokoládovo-kávového zákusku

30 g (1 tyčinka)

Energetická hodnota

107 kcal

Tuky

2,9 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

1,5 g

Sacharidy

9,3 g

-  z toho cukry

3,3 g

-  z toho polyalkoholů

5,8 g

Bílkoviny

8,8 g

Dietní vlákno

4,0 g

Soli

0,10 g

 

SLOŽENÍ:

Příchuť čokoládovo-malinová, se sníženým obsahem sacharidů: látka pro zvýšení objemu: polydextrosa, změkčovadlo: sorbitol; čokoládová poleva (cukr, palmový a shea tuk, nízkotučné kakaové máslo, nízkotučné sušené mléko, prášek sušeného mléka obohacený o bílkoviny, emulgační látka: sójový lecitin; polyglycerolpolyricinoleát), prášek syrovátkové bílkoviny, kaseinát vápenatý (mléko), prášek sójové bílkoviny, řepkový olej, malina, inulin, látka regulující kyselost: kyselina citronová; aroma, emulgační látka: sójový lecitin.

Příchuť čokoládovo-kávového zákusku, se sníženým obsahem sacharidů: změkčovadlo: sorbitol; látka pro zvýšení objemu: polydextrosa; čokoládová poleva (cukr, palmový a shea tuk, nízkotučné kakaové máslo, nízkotučné sušené mléko, prášek sušeného mléka obohacený o bílkoviny, emulgační látka: sójový lecitin; polyglycerolpolyricinoleát), kaseinát vápenatý (mléko), prášek syrovátkové bílkoviny, prášek sójové bílkoviny, řepkový olej, aromata, nízkotučné sušené mléko, karamelizovaný cukr, kávová pasta [pražený kávový prášek, rostlinný tuk (sója, slunečnice), palmový tuk (plně hydrogenovaný), palmový tuk], emulgační látka: sójový lecitin. Může obsahovat stopy arašídů, lískových oříšků a lepku.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.