• +420 731 159 137

VemoHerb ECA 90 kapslí - VemoHerb

VemoHerb ECA 90 kapslí - VemoHerb

VemoHerb ECA 90 kapslí - VemoHerb

Cena: 485
Jednotková cena: 5.39 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 422 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: VEMOHERB

Originální kombinace termogenních stimulátorů „made in east block“, v ideálním stechiometrickém poměru 20:1:1 (kofein:synefrin:salycin), prověřená vrcholovými sportovci a atlety. Vyrobeno a kontrolováno v souladu s normami ISO9001/HACCP.

Hlavní účinky:

 • silná předtréninková stimulace
 • podpora odbourávání tuku.

Hlavním benefitem produktu VemoHerb ECA je originální, tedy prověřený poměr účinných složek 20:1:1 = 200mg bezvodý kofein farmaceutické kvality : 10mg synefrin : 9 mg salycin, který je garancí silného synergního termogenního účinku. Tento poměr není nijak nahodilý, jedná se o speciální stechiometrickou kombinaci vycházející z dlouhodobých poznatků a studií. Např. u salycinu je velmi důležité dodržovat  tzv.„strop“ (do 20mg salycinu v jednorázové dávce) při společném dávkování s ostatními termogenními složkami (kofein, synefrin), kdy je žádoucí pouze termogenní účinek, bez vedlejších nežádoucích účinků, které mohou vznikat u vyšších dávek salycinu, kdy je dobře známo, že salycin ve vyšších dávkách tzv. „ředí krev“, což může mít za následek zvýšenou „krvácivost“ = zvýšené riziko otoků, modřin, drobných vnitřní svalových a kloubních zranění (zejména u silových sportů), která mohou vést k výraznějším dlouhodobým problémům.  VemoHerb ECA obsahuje optimální poměr účinných stimulátorů včetně salycinu, který Vám umožní vytěžit z Vašeho tréninku naprosté maximum!

Jak VemoHerb ECA funguje?

VemoHerb ECA je sestaven k signifikantním, tedy znatelným výsledkům, se zaměřením na silnou předtréninkovou stimulaci = výkon, nebo odbourávání přebytečného tuku = rýsování. VemoHerb ECA nabízí naturální, účinnou alternativu k původní, avšak problematické kombinaci kofein/efedrin/acylpirin. Kombinace kofein/synefrin/salicin v poměru 20:1:1 je prokazatelně jedním z nejúčinnějších suplementů ovlivňujících termogenezi, čistotu svalové hmoty a viditelné odbourání tuku. Bezvodý kofein, farmaceutické kvality je excelentním stimulantem CNS, který zvyšuje celkovou úroveň energie a maximalizuje kapacitu organizmu pro nejvyšší tréninkovou intenzitu. Synefrin je charakterizován pro výraznou schopnost interakce s adrenoreceptory a akcelereci metabolizmu, následkem je stimulace odbourávání přebytečného tuku. Salycin je přírodním prekurzorem kyseliny salycilové, který výrazně umocňuje účinek synefrinu a kofeinu.

Doporučené dávkování:

 • Základní doporučená dávka je 1 kapsle denně. Zapijte dostatečně vodou. 
 • Dávkujte cca 20-30 minut před zahájením tréninkové jednotky (pozn. CZ legislativa povoluje maximální denní dávku synefrinu 10mg, proto lze doporučit pouze dávku 1 kapsle denně, kterou nikdy nepřekračujte! Originální bulharská specifikace pro silové sportovce doporučuje 1 – 2 kapsle denně)
 • Nutriční informace
   

   Počet dávek v balení: 90  1 kapsle obsahuje
   Bezvodný kofein ( caffeine anhydrous )  200mg
   Citrus aurantium extrakt  35mg
   Z toho Synefrin  10mg
   Salix Alba extrakt  60mg
   Z toho Salycin  9mg
   Energetická hodnota je nižší než 50kJ / 12 kcal  

  Složení: želatinová kapsle, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý

  Doplněk stravy. 

  Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce