• +420 731 159 137

L-Carnitine 3000 PLUS 100 ml Fitness Authority

L-Carnitine 3000 PLUS 100 ml Fitness Authority

L-Carnitine 3000 PLUS 100 ml Fitness Authority

Cena: 40
DPH: 15%, Cena bez DPH: 35 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Doplněk stravy určený k hubnutí s obsahem 4 fyziologicky aktivních a efektivních látek podporujících spalování tuků a urychlení metabolismu. Vhodný pro všechny fyzicky aktivní jedince a zvláště ty, kteří usilují o zhubnutí.

Doplněk stravy určený k hubnutí s obsahem 4 fyziologicky aktivních a efektivních látek podporujících spalování tuků a urychlení metabolismu. Vhodný pro všechny fyzicky aktivní jedince a zvláště ty, kteří usilují o zhubnutí.
Stručná charakteristika:

  • obsahuje 4 aktivní a efektivní složky 
  • obsah maximální efektivní dávky L-karnitinu
  • rychlá vstřebatelnost díky kapalné formě
  • urychluje metabolismus a pomáhá spalovat tuky
  • vašemu tělu poskytuje energetický zdroj
  • vhodný pro fyzicky aktivní muže a ženy
  • neobsahuje cukr

L-Carnitine 3000 PLUS je nejmodernější tekutý spalovač tuků v nejlépe vstřebatelné formě pro Váš organizmus. Je určen každému, kdo chce povzbudit svůj metabolismus tím, že vytvoří dodatečnou energii pro tvarování Vaší postavy do štíhlé a sportovní podoby.
Speciální komplex 4 fyziologicky aktivních složek obsažených v L-CARNITINE 3000 PLUS má úlohu zajistit synergický mechanismus umožňující zvýšit efektivitu každé své části. Zelený čaj podporuje metabolismus prostřednictvím zvýšení energetického tělesného výdeje. Guarana a kofein zvyšují uvolňování volných mastných kyselin z tukových buněk do krevního řečiště a ty prostřednictvím L-karnitinu podporujícího jejich efektivnější transport, poskytují pracujícím svalům zdroj energie potřebné k intenzivnějšímu tréninku.
L-karnitin 3000 PLUS je ideální předtréninkový doplněk, který díky několika směrnému působení umožňuje efektivní spalování tuků u žen i mužů. Vzhledem k tomu, že L-Carnitin 3000 PLUS obsahuje optimální dávky aktivních složek, jsou sny o štíhlé postavě skutečnosti blíže, než kdy předtím.
 

Velikost balení: 100ml
Dávka: 1/3 ampule (33ml)
Počet dávek v balení: 3 
Příchutě: Černý rybíz, Marakuja, Hroznové víno, Zelený čaj
 

Složení výrobku v 1 ampuli (100ml)/%DDD 1 dávce (33ml)/%DDD
L-Karnitin 3000 mg 1000 mg
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,7 mg/193% 0,9 mg/64%
Hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®) 50mg 17mg
Extrakt ze zeleného čaje 300mg 100mg
Glukuronanolakton 200mg 67mg
Extrakt z guarany (10% kofeinu) 150mg (15mg) 50mg (5mg)
Kofein anhydrát 120mg 40mg


% DDD - procento doporučené denní dávky
PeptoPro ® je registrovaná ochranná známka společnosti Royal DSM N.V.

Složení: voda, L-karnitin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), extrakt ze zeleného čaje, glukuronolakton, extrakt z guarany , kofein bezvodý hydrolyzovaný kasein (PeptoPro®), konzervanty (sorban draselný, benzoát sodný), aroma, sladidlo (sukralóza), barviva (E129 - může mít škodlivé účinky na aktivitu a pozornost dětí), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Doporučené dávkování: 1 dávka - 1/3 ampule (33 ml), užívejte 30 minut před cvičením. Před použitím dobře protřepejte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Obsahuje sladidlo. Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Neužívejte během těhotenství nebo kojení. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka pestré stravy. Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 24 hodin. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Chraňte před slunečním zářením.