• +420 731 159 137

RokiVital 490ml HerbaVis

RokiVital 490ml HerbaVis

RokiVital 490ml HerbaVis

Cena: 99
Jednotková cena: 20.2 Kč / 100ml
DPH: 15%, Cena bez DPH: 86 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: HERBAVIS

Doplněk stravy

RokiVital

Doplněk stravy

 

CHARAKTERISTIKA: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nemůžeme jako prodejci u doplňků stravy uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

 

Po otevření uchovávejte produkt v ledničce. V ledničce vydrží cca měsíc od otevření. Pokud víte, že produkt nespotřebujete, můžete část přelít do plastové lahve a zamrazit. Protože se jedná o čistě přírodní šťávu, bez žádných umělých přísadel, sladidel, konzervantů, je životnost tohoto produktu omezená.


DÁVKOVÁNÍ: 1 – 2x denně 20 ml, dávku je možné rozředit vodou nebo jinou ovocnou šťávou v poměru 1:4 (1 část šťávy z rakytníku a 3 části vody nebo jiné šťávy).

SLOŽENÍ: 100% výtažek z rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides L.)

 

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou denní dávku bez konzultace s odborníkem. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Skladujte při pokojové teplotě na tmavém místě, po otevření nutné uchovávat v ledničce, ne déle než 7 dní. Ukládat mimo dosah dětí. Uchovávejte v původním neporušeném obalu. Před použitím protřepat. Přírodní kal není na závadu.

ZEMĚ PŮVODU: Vyrobeno v EU.