• +420 731 159 137

Scitec E-Sterone 108 kapslí

Scitec E-Sterone 108 kapslí

Scitec E-Sterone 108 kapslí

Cena: 640
Jednotková cena: 592.59 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 557 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

E-STERONE je silný produkt obsahující ekdysteron s extra složkami! Formule se skládá z účinných látek, které vedle mnoha prospěšných účinků přispívají také ke správné syntéze aminokyselin, k regulaci hormonální činnosti, k normální tvorbě červených krvinek a k normální činnosti imunitního a nervového systému.* Rovněž je posílen o BioPerine®. * Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 3 kapsle E-Steronu denně spolu s jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 kapsle

Viatmín B6

0,21 mg

Kyselina listová

30 mcg

Extrakt Spinacea oleracea

2000 mg

BioPerine

5 mg

 

SLOŽENÍ:

Výtažky ze špenátu (Spinacea oleracea 5%), nosná látka (stearát hořečnatý), výtažky pepře (Piper nigrum), kyselina listová, pyridoxin HCL, želatinová kapsle (barvivo kapslové tobolky: kandurinové stříbro, tartrazin **, briliantová modř FCF).

** Může mít nežádoucí účinky na aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. V případě užívání léků konzultujte užívání produktu se svým ošetřujícím lékařem. Osobám mladším 18 let a těhotným ženám se užívání tohoto produktu nedoporučuje! Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.