• +420 731 159 137

Scitec Diabolica 120 kapslí

Scitec Diabolica 120 kapslí

Scitec Diabolica 120 kapslí

Cena: 499
Jednotková cena: 415.83 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 434 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

DIABOLICA je speciálním komplexem 7mi populárních účinných látek, mezi něž patří HMB, beta-ekdysteron, esenciální aminokyseliny, výtažky z rostlin, a také vitamín B6! DIABOLICA přispívá k optimalizaci hormonální aktivity, metabolizmu bílkovin a tvorbě energie. Tato naše formule nezpůsobuje zadržování vody v těle, oproti potenciálním účinkům takového charakteru při kreatinu. Produkt obsahuje i vitamín B6, který přispívá٭: - k regulaci hormonální aktivity - k normálnímu metabolizmu bílkovin – a glykogenu (sacharidů) - k normální tvorbě energie přeměnou látek - k tlumení vyčerpání a pocitu únavy - k normální činnosti imunitního a nervového systému - k normální tvorbě červených krvinek ٭ Vědecky dokázáno, tvrdzení povoleno Evropskym úřadem (EC) pro bezpečnost potravin (EFSA).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku deně 60 minut před tréninkem nebo spolu s jídlem během dne

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (2/3 odměrky)

Vitamín B6

0,21 mg

HMB CA

1200 mg

L-Leucin

400 mg

L-Isoleucin

200 mg

Extrakt z pískavice

80 mg

Beta ekdysteron

50 mg

BioPerine

5 mg

 

SLOŽENÍ:

Calcium -Hydroxy –Methylbutyrát Monohydrát, extrakt Spinacia oleracea (list) 5%, hovězí želatina, L-Leucine, L-Isoleucine, protispékavé látky (stearát hořečnatý), extrakt Trigonella foenum-graecum (semena) 20%, barviva (dioxid titaničitý, černý oxid železitý, brilliant černá BN), BioPerine® (exktrakt z ovoce Piper 50:1), Pyridoxin HCl.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.