• +420 731 159 137

Scitec Crea Bose 300 g

Scitec Crea Bose 300 g

Scitec Crea Bose 300 g

Cena: 389
Jednotková cena: 129.67 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 338 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Kreatin je organickou kyselinou obsahující dusík, který se vyskytuje v těle obratlovců. 95% kreatinu se nachází ve svalstvu. Napomáhá v zásobování všech buňek energií, v první řadě však svalových buněk tak, že zvyšuje tvorbu adenosin-trifosfátu (ATP). Adenosin-trifosfát (ATP) slouží jako energetická zásoba na buněčné úrovni a mimo jiné zajišťuje stažení svalu.

Je vědecky dokázáno, že kreatin užívaný v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časovým trváním prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo také intervalový kardio trénink. *

Adenosin-trifosfát (ATP) se skládá z jedné molekuly adeninu, ribózy a tří fosfátových skupin. Často je nazýván mezibuněčnou transportní molekulou. Je přenašečem chemické energie v buňkách, která je potřebná při výměně látek ATP.

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (5g) rozmíchanou ve 400ml vody bezprostředně po tréninku. Další dávku můžete užít kdykoliv během dne.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (1 dávka)

Energetická hodnota

47 kcal

Kreatin monohydrát

4000 mg

D- Ribóza

1000 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin monohydrát, D-ribóza.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Používejte tento produkt v kobinaci s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv jako náhradu stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.