• +420 731 159 137

Scitec Advanced Multi Mineral 60 tablet

Scitec Advanced Multi Mineral 60 tablet

Scitec Advanced Multi Mineral 60 tablet

Cena: 199
Jednotková cena: 3.32 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 173 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Zajišťuje 10 druhů minerálních látek

Formule s obsahem minerálních látek s elektrolyty

Naše ADVANCED MULTI MINERAL formule je silným komplexem minerálních látek, s obsahem 10 účinných aktivních látek! Pomáhá zajišťovat potřeby minerálních látek pro aktivně žijící osoby, které během svých intenzivních tréninků ztrácejí, vyčerpávají zásoby těchto životu důležitých látek.

Vápník a hořčík přispívají k normální činnosti nervového systému a svalů. Kromě toho přispívají k zachování normálního stavu kostí a zubů. Selen přispívá k normální tvorbě spermií, k normální činnosti štítné žlázy (která je velmi důležitá z pohledu rychlosti metabolismu!), a také k zachování normálního stavu vlasů a nehtů. Náš produkt je také vynikajícím zdrojem zinku, který přispívá k normální plodnosti, reprodukční schopnosti a udržování normální hladiny testosteronu, stejně tak i k normálnímu metabolismu makroživin. Formule obsahuje i denní 100procentní doporučenou dávku mědi, která přispívá k zachování normálního stavu pojivových tkání, k normální výměně látek, k normální činnosti nervového systému, k normálnímu transportu železa v organismu, a také k normální činnosti imunitního systému. Železo přispívá k normální tvorbě hemoglobinu a červených krvinek, k normálnímu transportu kyslíku v organismu, také ke snižování únavy a pocitu vyčerpání. Obsah 150 mcg jódu je také velmi důležitý, protože přispívá k normální produkci hormonů štítné žlázy, a k normální činnosti štítné žlázy. Molybden přispívá k zachování normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.
 

Doporučené dávkování

Doporučuje se konzumovat 2 tablety denně spolu s jídlem.
 

Informace pro alergiky

Produkt byl vyroben v provozu se zpracováváním mléčné, sójové a vaječné bílkoviny, lepku a také ořechů!
 

Upozornění

Denní doporučenou dávku nepřekračujte! Produkt není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí!

Nutriční informace

Serving size: 2 tablets
Servings per container: 30
Amount per serving NRV%* Amount per serving NRV%*
Iodine 150 mcg 100% Copper 1000 mcg 100%
Calcium 800 mg 100% Manganese 2.0 mg 100%
Magnesium 300 mg 80% Selenium 36 mcg 65%
Iron 14 mg 100% Phosphorus 250 mg 36%
Zinc 15 mg 150% Molybdenum 36 mcg 72%
*NRV%: Nutrient Reference Values

Složky

Fosfát vápenatý, uhličitan vápenatý, látky pro zvětšení objemu: mikrokrystalická celulóza, koloidní dioxid křemičitý; oxid hořečnatý, kaseinát sodný (mléko), glukonan zinečnatý, látka zabraňující hrudkování: talek, mastné kyseliny solí hořčíku; železo (II) - fumarát, selenit sodný, molybdenan sodný, glukonát měďnatý, monohydrát síranu manganatého, jodid draselný.