• +420 731 159 137

Scitec Crea Star 540g

Scitec Crea Star 540g

Scitec Crea Star 540g

Cena: 569
Jednotková cena: 105.37 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 495 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

6 komponentní kreatinový matrix

Náš nový CREA STAR, svým vynikajícím obsahem kreatinu, vyvolává v tvých svalech explozi.

  • vysoké biologické využití
  • 13 aktivních účinných látek
  • CRE/Absorp matrix
  • hořčík a vitamín B3

Náš nový CREA STAR, svým vynikajícím obsahem kreatinu, vyvolává v tvých svalech explozi. Ve více formách zajišťuje nejpopulárnější, a nejvíce vědecky zkoumaný kreatin monohydrát ve více formách (např.

Kre-Alkalyn®, pufrovaný kreatin monohydrát), spolu s jinými deriváty kreatinu. Je vědecky dokázáno, že kreatin aplikovaný v takovém množství (alespoň 3 g denně), zvyšuje výkon při provádění cvičení v sériích, s krátce trvající výbušnou silou, jakým je například cvičení s činkami, nebo intervalový kardio trénink.

CREA/Absorp matrix svým patentovaným CreaPep™ inzulín stimulujícími peptidy podporuje několika cestami využitelnost kreatinu, což vede k jeho lepší vstřebatelnosti. GlutaZorb™ je stabilní formou rozpuštěného glutaminu, zajišťuje, aby se 100 procent této aminokyseliny dostalo do krevního oběhu. Glukuronolakton a taurin jsou nezbytné pro činnost svalstva a jsou častými složkami energetických nápojů / energizérů. Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin, k rovnováze elektrolytů, ale také k udržování normálního stavu kostí a zubů.
Hořčík a vitamin B3 přispívají ke správné činnosti nervového systému (neurotransmise a svalové kontrakce, včetně srdečního svalu), k tlumení únavy a pocitu vyčerpanosti, k normální tvorbě energie přeměnou látek, a také k normální psychické činnosti.
 

Doporučené dávkování

Rozmíchejte 1 dávku (9 g - 2/3 dávkovací odměrky) v 400 ml vody. Během "nabíjecí fáze" konzumujte na každých 15 kilogramů tělesné hmotnosti jednu dávku Crea-Star denně (tímto způsobem kreatin rychleji naplní svaly). Po 5 dnech konzumujte pro zachování hladiny pouze 1 dávku denně. V případě, že chcete plnící fázi vynechat, začněte od začátku konzumovat jen jednu dávku.

Informace pro alergiky

Produkt byl vyroben v provozu se zpracováváním mléka, vajec, lepku, sóji, arašídů, lískových oříšků, celeru, ryb a korýšů.
 

Upozornění

Produkt není náhradou pestré stravy ani zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Doporučenou denní dávku nepřekračujte!

Nutriční informace

Dávka: 9 g (2/3 odměrky)

Vitamin B3 (Niacin)

2,5 mg NE

Proprietary “CREA-STAR” matrix

6 Component Creatine Matrix

5000 mg

- z toho kreatine

4415 mg

Creatine Monohydrate, MicronTec micronized Creatine Monohydrate, Creatine Anhydrous, Creatine Citrate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn® (bu­ered Creatine Monohydrate)

Magnesium

56,8 mg

CRE/Absorp Matrix

1000 mg

Taurine (500 mg), Glucuronolactone (300 mg), CreaPep™ (100 mg), GlutaZorb™ (100 mg)

Support Matrix

122 mg

Magnesium Oxide powder (109.5 mg), Malic Acid (10 mg), Nicotinamide (2.52 mg)

*NRV%: Nutrient Reference Values

Složky

Kola: kreatin monohydrát, emulgátor: glycerin-monostearát; aroma koly, látka pro regulaci kyselosti: kyselina citronová; taurin, D-glukuronolakton, sladidla: sukralóza, acesulfam-K; oxid hořečnatý, barvivo: síran amonný karamel; CreaPep [hydrolyzovaná syrovátková bílkovina, micelární kasein (mléko)], GlutaZorb (instantní L-glutamin), mikronizovaný kreatin monohydrát, zahušťovadlo: xantanová guma; bezvodý kreatin, kreatin citrát, kreatin pyruvát, Kre-Alkalyn® pufrovaný kreatin monohydrát, kyselina DL-jablečná, nikotinamid

Meloun: kreatin monohydrát, emulgátor: glycerin-monostearát; melounové aroma, taurin, D-glukuronolakton, látka pro regulaci kyselosti: kyselina citronová; oxid hořečnatý, CreaPep [hydrolyzovaná syrovátková bílkovina, micelární kasein (mléko)], GlutaZorb (instantní L-glutamin), sladidla: sukralóza, acesulfam-K; mikronizovaný kreatin monohydrát, zahušťovadlo: xantanová guma; barviva: červená řepa, karmazín***, bezvodý kreatin, kreatin citrát, kreatin pyruvát, Kre-Alkalyn® pufrovaný kreatin monohydrát, kyselina DL-jablečná, nikotinamid

***Může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí