• +420 731 159 137

So good! Protein Organic Pasta 200g - Fitness Authority

So good! Protein Organic Pasta 200g - Fitness Authority

So good! Protein Organic Pasta 200g - Fitness Authority

Cena: 160
Jednotková cena: 80 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 139 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

SO GOOD! PROTEIN ORGANIC SOYBEAN PASTA je nový druh těstoviny připravené z bio -organických  sójových bobů, které mají tyto 4 hlavní výhody:
1. Potravina ,,Clean Label"
2. Vyvážená nutriční hodnota
3. Vynikající chuť
4. Nejvyšší kvalita produktu

So good! Protein Organic Soybean Pasta
 
· Vysoký podíl bílkovin
· Vysoký podíl vlákniny
· Nízký podíl nasycených tuků
· 100% z ekologické sóji
· K dispozici v 6  variantách
· vhodný pro vegany
· bez lepku
 
POPIS:
Sója je nejčastějším zdrojem bílkovin, co se týče bezmasé stravy. Tato plodina je jednoletá luštěnina - odrůda Sója luštinatá (Glycin max.). Po tisíce let je sója základní složkou tradiční asijské stravy, v západních zemích získala popularitu v nedávné době, a to zejména díky rostoucí popularitě veganské a vegetariánské stravy. Sója je oceňována především díky svým nutričním vlastnostem, protože poskytuje kompletní proteinový profil, velmi příznivý profil aminokyselin (mimo jiné je bohatá na lysin, kterého máme v naší stravě nedostatek). Její biologická hodnota je srovnatelná s referenční hodnotou slepičího vejce. Sója je proto ideální alternativou živočišných bílkovin v jídelníčku, zvláště při dietách.
 
Vzhledem k různorodým složkám, které se nachází v sóji, má tato surovina bohaté využití. Vyrábí se z ní sójový olej, sójové mléko, které se dále zpracovává jako tofu, mouka, nebo se používá při výrobě těstovin a do omáček.
 
SO GOOD! PROTEIN ORGANIC SOYBEAN PASTA je nový druh těstoviny připravené z bio -organických  sójových bobů, které mají tyto 4 hlavní výhody:
1. Potravina ,,Clean Label"
2. Vyvážená nutriční hodnota
3. Vynikající chuť
4. Nejvyšší kvalita produktu
SO GOOD! PROTEIN ORGANIC SOYBEAN PASTA je jednoduchý, čistý produkt, vytvořený v souladu s pravidly "clean label" - pouze ze sójových bobů s přídavkem vody, a to bez jakýchkoliv dalších složek. Výrobek neobsahuje žádné přísady, včetně barviv, antioxidantů a látek určených k aromatizaci. Neobsahuje lepek, proto je vhodný pro všechny, kteří trpí intolerancí na tuto složku.
 
Kromě záruky Clean Label jsou výhodou SO GOOD! PROTEIN ORGANIC SOYBEAN PASTA jeho nutriční hodnoty. Těstoviny jsou bohaté na bílkoviny, na vlákninu a mají nízký obsah nasycených mastných kyselin. Ve srovnání s tradičními těstovinami je v makaronech  SO GOOD! PROTEIN ORGANIC SOYBEAN PASTA 3 krát více bílkovin, 4x méně sacharidů a přitom obsah vlákniny je vyšší o 20%. Je třeba však poznamenat, že když mluvíme  o SO GOOD! PROTEIN ORGANIC SOYBEAN PASTA jedná se  o těstoviny, které  jsou  vyrobeny  výhradně ze sóji a ne z přídavkem hráškového škrobu, kukuřice a fazolí mungo, tak jak tomu je v případě běžných těstovin, stejně označovaných jako sójové.  
 
Ne všichni kladou důraz na nutriční vlastnosti. Jsou zákazníci, pro které je nejdůležitější chuť. V tomto případě je SO GOOD! PROTEIN ORGANIC SOYBEAN PASTA ideálním řešením. Je to bezlepkový  výrobek, který má ideální nutriční  hodnoty a zároveň zaručuje nejlepší chuť. Stačí dát těstoviny do vařící vody, povařit 6-8 minut a přidat svoji oblíbenou omáčku anebo je přidejte do polévek či k zelenině, abyste si vychutnali jejich jedinečnou chuť. Produkt nabízíme v 6-ti variantách: z žluté, zelené a černé sóji a každou formě špaget a fettuccine:
       -    So good! Protein Organic Soybean Pasta - Spaghetti - těstoviny typu špagety z ekologických sójových bobů
       -    So good! Protein Organic Green Soybean Pasta – Spaghetti-  těstoviny typu špagety z ekologických zelených sójových bobů
       -    So good! Protein Organic Black Soybean Pasta – Spaghetti - těstoviny typu špagety z ekologických černých sójových bobů
       -    So good! Protein Organic Soybean Pasta – Fettuccine -  těstoviny typu fettuccine z ekologických sójových bobů
       -    So good! Protein Organic Green Soybean Pasta – Fettuccine -těstoviny typu fettuccine z ekologických zelených sójových bobů
       -    So good! Protein Organic Black Soybean Pasta – Fettuccine-  těstoviny typu  fettuccine z ekologických černých sójových bobů
·
 Produkty získané z různých druhů sóji (zelená, žlutá a černá) se liší v obsahu bílkovin, sacharidů i tuků. Případné rozdíly ve výživových hodnotách jsou uvedeny v tabulkách na obalech jednotlivých těstovin.
 Nejvyšší kvalitu výrobku So good! Protein Organic Soybean Pasta podtrhuje termín ORGANIC (symbol zeleného listu BIO), kterým Evropská unie označuje výrobky, vyrobené v souladu s principy BIO a pocházející z ekologického zemědělství. Aby byla potravina uznána jako ekologická, musí splňovat určité podmínky. Každý výrobek musí pocházet z oblasti, která alespoň v období tří let nepoužívala pesticidy a hnojiva. Ekologické výrobky musí být uloženy a zpracovány v souladu se specifickými požadavky.
 
 Ekologické potraviny by měly splňovat určité zásady :
· Způsob výroby nesmí být škodlivý pro životní prostředí
· Suroviny použité při výrobě nesmí být toxické
· Produkt a jeho součásti nemohou být testovány na zvířatech
· Obal výrobku by měl být zredukován na minimum
· Obaly mohou být znovu použity
· Spotřeba energie v každé fázi výroby by měla být minimalizována
 
Pravá biopotravina má speciální certifikát, který říká, že výrobek je bezpečný nejen z hlediska výroby, ale i přepravy a skladování. Certifikát musí splňovat podmínky stanovené Evropskou unií, Ministerstvem zemědělství a potravinářskou inspekcí. So good! Protein Organic Soybean Pasta byl certifikován v souladu s jejich požadavky.

Nutriční informace:

(1) Složky: Ekologické sójové boby 92%, voda 8%.
Velikost porce: 50 g
Počet sáčků v balení: 4
Nutriční informace

Výživové údaje na:100 g50g
Energetická hodnota 1430kJ / 341kcal 713kJ / 170kcal
Tuk 6,3 g 3,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,3 g 0,6 g
Sacharidy 20 g 10 g
z toho cukry 15 g 7,5 g
Vláknina 20 g 10 g
Bílkoviny 41 g 20,5 g
Sůl 0 g 0 g

(1) Týká se pouze těstovin typu špagety a fettuccine z ekologické sóji

(2) Složky: Ekologické zelené sojové boby 92%, voda 8%.
Velikost porce: 50 g
Počet sáčků v balení: 4
Nutriční informace

Výživové údaje na:100 g50g
Energetická hodnota 1387kJ / 330kcal 693kJ / 165kcal
Tuk 5,8 g 2,9 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g 0,6 g
Sacharidy 15 g 7,5 g
z toho cukry 15 g 7,5 g
Vláknina 19 g 9,5 g
Bílkoviny 45 g 22,5 g
Sůl 0 g 0 g

(2) Týká se pouze těstovin typu špagety a fettuccine z ekologické zelené sóji

(3) Složky: Ekologické černé sojové boby 92%, voda 8%.
Velikost porce: 50 g
Počet sáčků v balení: 4
Nutriční informace

Výživové údaje na:100 g50g
Energetická hodnota 1337kJ / 319kcal 669kJ / 159kcal
Tuk 5,2 g 2,6 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1 g 0,5 g
Sacharidy 13 g 6,5 g
z toho cukry 13 g 6,5 g
Vláknina 22 g 11 g
Bílkoviny 44 g 22 g
Sůl 0 g 0 g

(3) Týká se pouze těstovin typu špagety a fettuccine z ekologické zelené sóji