• +420 731 159 137

Scitec 100% Whey Protein SuperB 900 g

Scitec 100% Whey Protein SuperB 900 g

Scitec 100% Whey Protein SuperB 900 g

Cena: 689
Jednotková cena: 76.56 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 599 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

100% WHEY PROTEIN SUPERB je chutný, dobře rozpustný prášek, který pochází z nejlepších bílkovinných zdrojů. Navíc je obohacen o skutečné ovoce, kousky čokolády, křupavé syrovátkové lupínky (v závislosti na dané příchuti).

100% WHEY PROTEIN SUPERB je bílkovina vynikající kvality, která se získává z mléčné syrovátky za studena. Bílkoviny jsou zdrojem dusíku a důležitých aminokyselin, které podporují tvorbu tkání a k jejich zachovávání v organismu, a také k udržování správného stavu kostí. * Bílkoviny pocházející z mléka (mléčné syrtovátky), jsou úplnými bílkovinami, zajišťující všechny druhy esenciálních aminokyselin, včetně aminokyselini, které si tělo nedokáže vytvořit samo (histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin), a je nutné je přijmout v potravě. 100% WHEY PROTEIN SUPERB je navíc obohacen o extra dávku L-glutaminu a taurinu.

* Vědecky dokázaná tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku rozpuštěné v 300 ml vody.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (1 dávka – 3/4 odměrky)

Energetická hodnota

111 kcal

Tuky

2,2 g

-   nasycené mastné kyseliny

1,4 g

Sacharidy

1,8 g

-   z toho cukry

1,7 g

Bílkoviny

21 g

Sůl

0,43 g

Taurin

990 mg

L-Glutamin

300 mg

SLOŽENÍ:

Příchuť čokláda s kousky čokolády: pasterizovaný a ultrafiltrovaný bílkovinný syrovátkový koncentrát (z mléka, emulgátor: sójový lecitin), odtučněný kakaový prášek (10-12%), taurine, kousky čokolády [cukr, kakaová hmota, odtučněný kakaový prášek, emulgátor: (řepkové semeno lecitin), kakaové máslo (1%), L-Glutamine, chlorid sodný, příchuť (čokoláda), sladidla (acesulfám K, sukralóza), zahušťovadlo (xanthanová guma).

Příchuť jahodová s kousky ovoce: pasterizovaný a ultrafiltrovaný bílkovinný syrovátkový koncentrát (z mléka, emulgátor: sójový lecitin), taurine, lyofilizované jahodové kousky, dextróza, L-Glutamine, chlorid sodný, příchuť (jahoda), barvivo (červená řepa), sladidla (acesulfám K, sukralóza), zahušťovadlo (xanthanová guma), regulátor kyselosti (monohydrát kyseliny citrónové).

Příchuť vanilková s křupavými syrovátkovými lypínky: pasterizovaný a ultrafiltrovaný bílkovinný syrovátkový koncentrát (z mléka, emulgátor: sójový lecitin), taurine, dextróza, křupavý izolát syrovátkové bílkoviny (izolát syrovátkové bílkoviny z mléka, rýžová mouka, sójový lecitin), L-Glutamine, chlorid sodný, příchuť (vanilka), sladidla (acesulfám K, sukralóza), zahušťovadlo (xanthanová guma).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.