• +420 731 159 137

Weider Protein 80 Plus 2000 g

Weider Protein 80 Plus 2000 g

Weider Protein 80 Plus 2000 g

Cena: 1 676
Jednotková cena: 83.8 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1457 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: WEIDER

DLOUHODOBĚ NENÍ K DISPOZICI

  • DLOUHODOBĚ NENÍ K DISPOZICI

Protein 80 Plus je složen ze 4 druhů bílkovin: kasein, mléčný izolát, syrovátkový koncentrát a vaječný albumin. Kasein je bílkovina, zásobující svalstvo stavebními bloky po dobu až 7 hodin, rovněž obsahuje vysoký podíl aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA). Další bílkovinou obsaženou v Proteinu 80 Plus je mléčný izolát s více než 90 % bílkovin a velmi malým množstvím tuku a sacharidů. Syrovátkový koncentrát je bílkovina dodávající do svalové tkáně dostatek důležitých aminokyselin mimo jiné také L-glutamin. Poslední složkou je vaječný albumin, obsahující siřičité aminokyseliny, které navyšují biologickou hodnotu této proteinové směsi.

To je neuvěřitelné – společnost Weider vytvořila jedinečnou kombinaci jednotlivých druhů bílkovin a tím dosáhla opravdu vysoké biologické hodnoty – 144!

Obsahuje komplex aminokyselin a rovněž obsahuje velmi malé množství tuku a sacharidů. Díky postupnému a dlouhodobému vstřebávání aminokyselin do svalstva je vhodný jako poslední jídlo před spaním.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 2 polévkové lžíce (30 g) rozmíchaných s 200-300 ml vody či odtučněným mlékem 1-3x denně v průběhu celého dne, z toho 1x před spaním.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (2 polévkové lžíce)

Energetická hodnota

111 kcal

Tuky

0,5 g

Sacharidy

1,6 g

Bílkoviny

25,1 g

Vitamín B6

0,6 mg

Vápník

390 mg

 

SLOŽENÍ:

Mléčná bílkovina, mléčný izolát, syrovátkový koncentrát, syrovátková bílkovina, vaječný albumin, aroma, acesulfám-K, aspartam, guarová guma, kyselina askorbová, pyridoxin HCl.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.