• +420 731 159 137

Scitec MicronTec Creatine 350 g

Scitec MicronTec Creatine 350 g

Scitec MicronTec Creatine 350 g

Cena: 249
Jednotková cena: 71.14 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 217 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Kreatin je organickou kyselinou obsahující dusík, který se obecně vyskytuje v tělech obratlovců. Až 95% kreatinu, který se vyskytuje v těle, se nachází právě ve svalových buňkách. Tyto buňky dokáží uskladnit daleko větší množství kreatinu, než jaké jsme schopni přijmout ve stravě, nebo jaké dokáže naše tělo syntetizovat. Pokud naši stravu obohatíme o kreatin, naše tělo bude mít vyšší keratinové zásoby, které podporují výkon.

Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3 g-vých denních dávkách, navyšuje výkon při cvicích s krátkým časovým trváním s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jakými jsou například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

MicronTec Creatine obsahuje mikrokrystalický částice kreatinu!

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA) 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat alespoň 3 g denně. Nejvhodnější dávku pro své tělo vypočítáte: vydělte svou tělesnou hmotnost (kg) třemi – vypočítané množství (g) užívejte každý den v prvním týdnu užívání. Po uplynutí této fáze se doporučuje poloviční dávka, tzv. udržovací fáze. Užívejte nalačno, po tréninku a se sacharidy. Pro lepší rozpustnost 5-ti gramů kreatinu vypijte alespoň 400 ml tekutin. Neužívejte více než 10 g kreatinu najednou – denní dávku rozložte rovnoměrně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g

Kreatin Monohydrát

5000 mg

 

SLOŽENÍ:

MicronTec mikronizovaný kreatin-monohydrát.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, ryby a mořské plody!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.