• +420 731 159 137

Scitec Mental Focus 90 kapslí

Scitec Mental Focus 90 kapslí

Scitec Mental Focus 90 kapslí

Cena: 219
Jednotková cena: 2.43 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 190 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

MENTAL FOCUS se zakládá na kombinaci takových účinných látek, jako například stimulující kofein, acetyl L-karnitin (ALC) a tyrosin (aminokyselina), který je účinnou látkou - populární v energetických nápojích. Kofein přispívá k mentální bdělosti a koncentraci, během tréninku zvyšuje výkon. Acetyl l-karnitin je acetylová forma karnitinu, který je nejpopulárnějším analogem karnitinu. Během náročného tréninku se většina L-karnitinu přeměňuje v mitochondriích pomocí enzymu karnitin-acetyltranferázy na acetyl L-karnitin (ALC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně 60 minut před důležitým fyzickým či psychickým výkonem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Acetyl L-Karnitin HCl

375 mg

-  z toho L-karnitin

233 mg

L-Tyrosin

375 mg

Kofein

50 mg

 

SLOŽENÍ:

Acetyl L-karnitin HCl, L-Tyrosin, hovězí želatina, bezvodný kofein, stearát hořečnatý, baviva (dioxid titaničitý, černý oxid železitý, briliantová černá BN).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte, pokud máte zdravotní obtíže, užíváte nějaké léky apod. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící. Obsahuje 50 mg kofeinu v jedné dávce. Před užíváním se poraďte se svým lékařem! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.