• +420 731 159 137

Xpower Isotonic Energy Drink 500g - Aminostar

Xpower Isotonic Energy Drink 500g - Aminostar

Xpower Isotonic Energy Drink 500g - Aminostar

Cena: 99
Jednotková cena: 19.8 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 86 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: AMINOSTAR

Xpower Isotonic Energy Drink - Isotonic energy drink je iontový (minerálový) nápoj určený výhradně pro použití ve sportu. Xpower Isotonic Energy Drink je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

  • DOPRODEJ POSLEDNÍCH KUSŮ

Xpower Isotonic Energy Drink - Isotonic energy drink je iontový (minerálový) nápoj určený výhradně pro použití ve sportu.Xpower Isotonic Energy Drink je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

Složení

Xpower Isotonic Energy Drink obsahuje: Sacharóza, maltodextrin, glukózový sirup, kyselina citronová, laktát vápenatý, chlorid sodný, citronan hořečnatý, dihydrogenfosforečnan draselný, barvivo, přírodní a přírodně identické aroma.Osmolalita = 360 mOs/kg

Dávkovaní

Xpower Isotonic Energy DrinkPokud nápoj chcete použít v průběhu výkonu kratšího než 60 minut při kterém nedochází k výraznějším ztrátám tekutin ani ke kritickému vyčerpání energetických rezerv, doporučujeme snížit množství prášku z doporučených 40 g / 1 vrchovatá odměrka /na 500 ml (0,5 litru) na 20 g. V tom případě však dojde ke snížení chuťové výraznosti. V tomto specifickém případě můžete použít 5 ml sirupu IonStar® k dochucení, aniž byste složení výsledného nápoje výrazně ovlivnili. Takto připravený nápoj můžete konzumovat opakovaně v případě výkonu, trvajícího déle než 60 minut, realizovaného v podmínkách prostředí, kdy se nepotíte tak intenzivně jako ve vysoké teplotě okolí. Nápoj ředěný zde popsaným způsobem můžete použít i u sportující mládeže. V případě, že jste výkon dokončili mimořádně vyčerpaní a aquot;odsoleníaquot;, můžete FLASH ® Isotonic energy drink použít v objemu asi 800 ml v průběhu prvních 2 hodin regenerace.Nápoj je nutno podávat studený, jeho teplota by měla být okolo 100 C protože se při ní obsažené látky ideálně vstřebávají.Konzumujte nápoj FLASH ® Isotonic energy drink v průběhu výkonu v opakovaných dávkách v objemu asi 100 ml každých 15 minut, tedy tak, aby celkově přijatý objem nápoje byl asi 500 ml, maximálně však 800 ml za 60 minut výkonu. Pokud je zřejmé, že výkon bude trvat minimálně 120 minut, začněte s použitím nápoje již po uplynutí prvních 30 minut výkonu. Pokud je takto dlouhý výkon absolvován v chladném prostředí, můžete buď omezit přijatý objem nebo namísto doporučeného ředění 40 g/500 ml použít nižší, přibližně mezi 20-30 g/500 ml.NIKDY se nesnažte vypít větší než doporučený objem nápoje (za 1 hodinu výkonu). Maximální objem v případě, kdy doba výkonu překročí 120 minut je okolo 2 litrů. Pokud jste si jisti, že ztráty tekutin budou vyšší, použijte pro přípravu FLASH ® Isotonic energy drink vyšší ředění, nejlépe 40 g do 700 mlNápoj je určen výhradně pro sportovce! Nápoj v žádném případě není vhodný pro diabetiky, těhotné a kojící ženy a děti do 12ti let a osoby, trpící vysokým krevním tlakem a poruchami činnosti ledvin. Nekonzumujte denně víc než 2 litry nápoje a to jen v případě, že absolvujete náročnou fyzickou zátěž, jejíž doba trvání výrazně překročila 60 minut.

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:

  • Energetická hodnota - 1445 kJ
  • Sacharidy - uhlohydráty - 85 g
  • z toho cukry - 71 g

Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:

  • Chloridy - 1390 mg
  • Draslík - 250 mg
  • Fosfor - 200 mg
  • Hořčík - 200 mg
  • Sodík - 900 mg
  • Vápník - 400 mg