• +420 731 159 137

Creatine Gainer 750g - ATP

Creatine Gainer 750g - ATP

Creatine Gainer 750g - ATP

Cena: 229
Jednotková cena: 30.53 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 199 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Kód zboží: 201014
Výrobce: ATP NUTRITION

Creatine Gainer je kombinace 100% Kreatin Monohydrátu a kvalitních syrovátkových bílkovin ve směsi se sacharidy. Obsahuje speciální složení sacharidů. Předností je snížený obsah tuků a to převážně ve formě esenciálních mastných kyselin. Creatine Gainer - je obohacen o směs důležitých vitaminů a minerálních látek. Creatine Gainer je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

Creatine Gainer - vysoce účinná kombinace 100% Kreatin Monohydrátu a kvalitních syrovátkových bílkovin ve směsi se sacharidy. Celkově zabezpečuje dostatečný energetický příjem pro zvýšení objemu svalové tkáně. Obsahuje speciální složení sacharidů na rychlý zisk energie, efektivní zvýšení zásob svalového glykogenu a omezují tvorbu tukové tkáně. Předností je snížený obsah tuků a to převážně ve formě esenciálních mastných kyselin, podporujících tvorbu poškozených membrán svalových buněk. Je obohacen o směs důležitých vitaminů a minerálních látek, které přispívají k urychlení regenerace, oddálení svalového vyčerpání a doplnění energie po náročném tréninku. Současné užívání WPC - syrovátkového proteinového koncentrátu se 100% Kreatinem monohydrát má synergický efekt a vede k výraznému pozitivnímu vlivu na tvorbu svalové hmoty a budování síly. Creatine Gainer je speciální přípravek ideální pro sportovce všech specializací, kteří usilují o zvýšení své výkonnosti. Creatine Gainer při správném dávkování plně pokrývá denní potřebu 100% Kreatin monohydrátu.

Složení

100% Kreatin monohydrát, WPC - syrovátkový proteinový koncentrát, odtučněný mléčný protein, dextroza, náhradní sladidlo aspartam a sacharin, přírodní a přírodně identické aroma, guarová guma, l-glutamin, směs vitaminového a minerálního premixu

Dávkovaní

Rozmíchejte 75 gramů - 3 vrchovaté polévkové lžíce ve 300 ml vody 2-3x denně.

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:

  • Energetická hodnota - 1474.6 kJ
  • Bílkoviny - proteiny - 20.3 g
  • Sacharidy - uhlohydráty - 65 g
  • Tuky - 0.9 g

Aminokyseliny ve 100 g výrobku:

  • L-Glutamin - 2700 mg

Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:

  • Kreatin monohydrát - 5000 mg