• +420 731 159 137

Scitec 100% Whey Isolate 700 g

Scitec 100% Whey Isolate 700 g

Scitec 100% Whey Isolate 700 g

Cena: 49424% sleva!
Jednotková cena: 70.57 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 430 Kč
Původní cena: 650 Kč, ušetříte: 156
Dostupnost: Zboží je nedostupné

 

„100% Whey Isolate“ je protein vysoké kvality, vyroben výlučně z mléčné syrovátky! Syrovátkové „izoláty“ jsou nejčastěji vyráběné tak, aby obsahovaly vyšší podíl bílkovin než „syrovátkové koncentráty“. To znamená, že „izoláty“ se vyznačují nižším obsahem cukru (laktózy) a tuku! Bílkoviny jsou zdrojem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto 100% Whey Isolate přispívá ke zvyšování svalové hmoty, k jejímu udržování a taky k udržování zdraví kostí. *

Bílkoviny pocházející z mléka jsou kompletními bílkovinami, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné aminokyseliny, včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit a které je nutno přijmout v potravě) jsou to jmenovitě: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Feny-lalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). „100% Whey Isolate“ obsahuje i přidaný l-glutamin, aminokyselinu s největším zastoupením v lidské krvi.

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

Neobsahuje aspartam!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se smíchat 1 odměrku (25 g)  v 300 ml vody, mléka nebo jiné tekutiny. Nejlepší čas je použít 100% Whey Isolate  po tréninku. Tento výrobek je vhodné používat ve spojení s potravinami, jako součást zdravé a vyvážené stravy.

Produkt může být kombinován s jídlem (zvyšuje celkový obsah proteinu ve stravě) nebo může být konzumován samostatně při speciální dietě, před spaním atd.

V závislosti na hmotnosti těla a energetické potřebě užívejte 1 - 4 dávky denně (1 odměrka = 25 g).

V tréninkové dny: 3 dávky - první ráno na lačno, druhou 45-50 min. po tréninku a třetí před spaním.

V netréninkové dny: 2 dávky - první ráno na lačno, druhou před spaním.

Dávkování záleží na vaší tělesné hmotnosti, příjmu bílkovin z běžné stravy a intenzitě vašeho tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

25 g (1 dávka - 1 odměrka)

Energetická hodnota

99 kcal

-   energie z tuků

9 kcal

Tuky

1 g

-   nasycené mastné kyseliny

1 g

Cholesterol

22 mg

Sodík

55 mg

Sacharidy

2 g

-   z toho cukry

1 g

Vláknina

0 g

Bílkoviny

20 g

Draslík

172 mg

L-Glutamin

250 mg

SLOŽENÍ:

Příchuť banán: Cross-flow mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérum albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy proteinové microfrackce), L-glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), aroma (banán).

Příchuť čokoláda: Cross-flow mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérum albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy proteinové microfrackce), L-glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), kakaový prášek (10-12%), aroma (čokoláda).

Příchuť vanilka: Cross-flow mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérum albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy proteinové microfrackce), L-glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), aroma (vanilka).

Příchuť jahoda: Cross-flow mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérum albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy proteinové microfrackce), L-glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), Acidifier (kyselina citronová), aroma (jahoda), barvivo (červená jahoda).

Příchuť malina: Cross-flow mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérový albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy proteinové microfrackce), L-glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), aroma (malina), barvivo (Ponceau).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy mléka, sóji, vejce, lepek a arašídy.

Udržujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování.