• +420 731 159 137

Scitec Mega Kre-Alkalyn 120 kapslí

Scitec Mega Kre-Alkalyn 120 kapslí

Scitec Mega Kre-Alkalyn 120 kapslí

Cena: 647
Jednotková cena: 539.17 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 563 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

MEGA KRE-ALKALYN je patentovaným druhem kreatinu, ve formě pufrovaného systému, což zpomaluje konverzi kreatinu, citlivého na pH, na neužitečný kreatinin. Jinak to znamená, že se jedná o kreatin se „správným pH“.

Tento náš produkt má pH hodnotu vyšší než 12, protože je syntetizován patentovanou výrobní metodou, která dokáže jeho pH hodnotu změnit. Cílem této výrobní metody je získat stabilnější a pro tělo účinnější a snadněji využitelnější formu. Kreatin je organickou kyselinou obsahující dusík, který se vyskytuje v tělech obratlovců. 95% kreatinu, vyskytujícího se v těle, se nachází právě ve svalstvu. Zvyšováním tvorby ATP (adenosin-trifosfátu), který slouží jako energetická zásoba na buněčné úrovni, pomáhá při zásobování našich buněk, především svalových. MEGA KRE-ALKALYN obsahuje tu nejvíce vědecky zkoumanou formu kreatinu. Je rovněž vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání a s výbušnou silou, prováděných velkou intenzitou, jako jsou například posilování nebo intervalové kardio tréninky.*

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA). 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 3 kapse denně na lačný žaludek s dostatečným množství tekutin, nejlépe po tréninku před jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (2/3 odměrky)

Kre-Alkalyn

3600 mg

-  z toho kreatin

3134 mg

 

SLOŽENÍ:

Kre-Alkalyn® (pufrovaný kreatin monohydrát), hovězí želatina, stearát hořečnatý, barvivo dioxid titaničitý.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, ryby a mořské plody!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.