• +420 731 159 137

Monster Booster 100 tablet - ATP

Monster Booster 100 tablet - ATP

Monster Booster 100 tablet - ATP

Cena: 279
DPH: 15%, Cena bez DPH: 243 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Kód zboží: 205022
Výrobce: ATP NUTRITION

Monster Booster Monster Booster je komplexní suplement, který má příznivý vliv na koncentraci, zvyšuje bdělost. Navíc se podílí na podpoře redukce tuku. Monster Booster zvyšuje odolnost organismu, energii a vytrvalost. 

Monster Booster Monster Booster je komplexní suplement, který má příznivý vliv na koncentraci, zvyšuje bdělost. Navíc se podílí na podpoře redukce tuku. Monster Booster zvyšuje odolnost organismu, energii a vytrvalost. Monster Booster je složen z pěti účinných látek: kofeinu, synefrinu, taurinu, L-karnitinu a extraktu ze zeleného čaje. Informace výrobce: Charakteristika účinných látek: L-karnitin je neesenciální aminokyselina, která přispívá k udržení celkového zdravotního stavu tím, že usnadňuje přenos mastných kyselin do mitochondriální membrány a jejich přeměnu na buněčnou energii. Taurin je neesenciální aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit samo z aminokyselin methioninu a cysteinu za asistence vitamínu B6. Je základním stavebním kamenem mnoha druhů bílkovin. Je nezbytný při trávení tuků a vstřebávání vzniklých mastných kyselin a vitamínů rozpustných v tucích. Extrakt zeleného čaje pomáhá rychle regenerovat organismus, obnovovat síly a energii, povzbuzuje centrální nervovou soustavu, zlepšují obranyschopnost organismu, má uklidňující účinek a působí proti stárnutí organismu. Synefrin je extrakt z oplodí rostliny Citrus aurantium, který se používá pro různé účely v tradiční čínské medicíně. Synefrin má podobné účinky jako kofein a efedrin.

Složení

Monster Booster obsahuje: taurin, L-karnitin tartrát, kofein, extrakt zeleného čaje, fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, extrakt z Citrus aurantium

Dávkovaní

Monster Booster užívejte 1 tabletu Monster Boosteru 30 minut před tréninkem

Aminokyseliny v 1 kapsli:

  • Green Tea Extract - 100 mg
  • Kofein - 100 mg
  • L-Karnitin tartrát - 300 mg
  • Synefrin - 10 mg
  • Taurin - 400 mg