• +420 731 159 137

Scitec Mega Creatine 150 kapslí

Scitec Mega Creatine 150 kapslí

Scitec Mega Creatine 150 kapslí

Cena: 25924% sleva!
Jednotková cena: 172.67 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 225 Kč
Původní cena: 340 Kč, ušetříte: 81
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Kreatin je organickou kyselinou obsahující dusík, který se obecně vyskytuje v tělech obratlovců. Až 95% kreatinu, který se vyskytuje v těle, se nachází právě ve svalových buňkách. Tyto buňky dokáží uskladnit daleko větší množství kreatinu, než jaké jsme schopni přijmout ve stravě, nebo jaké dokáže naše tělo syntetizovat. Pokud naši stravu obohatíme o kreatin, naše tělo bude mít vyšší keratinové zásoby, které podporují výkon.

Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3 g-vých denních dávkách, navyšuje výkon při cvicích s krátkým časovým trváním s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jakými jsou například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

MEGA CREATINE obsahuje mikrokrystalický kreatin, což jsou menší krystalické částice!

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

V pomalé plnící fázi se doporučuje užívat 1 dávku (3 kapsle) Mega Creatinu denně ráno na lačno s dostatečným množstvím tekutin a také po tréninku spolu s jednoduchými sacharidy. Naplnění svalstva je zajištěno po 30 dnech stálého užívání.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 kapslí

Kreatin Monohydrát

5000 mg

-  z toho kreatin

4420 mg

 

SLOŽENÍ:

MicronTec mikrokrystalický kreatin monohydrát, hovězí želatina, látka zabraňující hrudkování a slepení: stearát hořečnatý, barvivo: dioxid titaničitý.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.