• +420 731 159 137

Scitec Mastodon 90 kapslí

Scitec Mastodon 90 kapslí

Scitec Mastodon 90 kapslí

Cena: 1 05923% sleva!
Jednotková cena: 11.77 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 921 Kč
Původní cena: 1375 Kč, ušetříte: 316
Dostupnost: Zboží je nedostupné

MASTODON zabezpečuje kyselinu fosfatidovou (PA) v potvrzeném účinném množství! Je to vědecky podložená dávka!

Kyselina fosfatidová je fosfolipid (hlavní strukturální složka každého biologického membránového systému). Nejedná se pouze o základní stavební složku buněčných membrán, Kyselina fosfatidová plní i intracelulární informativní funkci uvnitř buněk, regulující výměnu bílkovin. Kyselina fosfatidová hraje nezaměnitelou roli při mTOR mechanické aktivaci přenosu, jak naznačují mnohé studie. Díky mTOR, což je známo jako mechanické zatížení (trénink s odporem) dochází k regulaci růstu kosterního svalstva a tím i zvyšování síly přes mechanismus.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 3 kapsle Mastodonu denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Kyselina fosfatidová

750 mg

 

SLOŽENÍ:

Kyselina fosfatidová (standardizovaný lecitinový prášek sójových bobů minimálně na 70% kyseliny fosfatidové {PA}), hovězí želatina, stearát hořečnatý, barvivo (dioxid titaničitý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu! Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.