• +420 731 159 137

Scitec Liquid Guarana 1000 ml

Scitec Liquid Guarana 1000 ml

Scitec Liquid Guarana 1000 ml

Cena: 399
DPH: 15%, Cena bez DPH: 347 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

LIQUID GUARANA je přirozeným zdrojem kofeinu a jiných účinných látek získaných z rostlin. K přirozenému kofienu je přidán i čistý kofein, který celkové množství kofeinu navyšuje a to až na 150 mg! LIQUID GUARANA je doplněn o vitamínový matrix. Je posílen i B-komplex-em a vitamínem C. Kyselina pantothenová přispívá k dobrému mentálnímu výkonu. *  V každé dávce se nachází 750 mg guarany. Vitamín B6 přispívá * k: - optimalizaci energetické hladiny, - tlumení únavy a vyčerpanosti, - dobré činnosti imunitního a nervového systému, - optimální látkové přeměně bílkovin a glykogenu, - regulaci hormonálních procesů, - optimální tvorbě červených krvinek. Vitamín C pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, přispívá k optimální tvorbě kolagenu, a tím přispívá k zachování dobrého stavu chrupavek, dásní, zubů, kůže a cév. * *Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 25 ml denně 60 minut před tréninkem nebo jakoukoliv činností, která vyžaduje ostražitost. Před použitím důkladně protřepejte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

25 ml

Energetická hodnota

23 kcal

Bílkoviny

0,1 g

Sacharidy

5,3 g

Tuky

> 0,1 g

Vitamín E

15 mg

Vitamín B1

2,1 mg

Vitamín B2

2,4 mg

Niacin

27 mg

Kyselina panthotenová

9 mg

Vitamín B6

3 mg

Vitamín B12

1,5 mcg

Kyselina listová

300 mcg

Vitamín C

90 mg

Extrakt z Guarany

750 mg

Kofein

150 mg

 

SLOŽENÍ:

Pomerančový džus, voda, invertní cukrový sirup, citrónová šťáva, vitamín C, extrakt z guarany, kofein, konzervant (sorban draselný), aroma, sladidla (cyklamát sodný, acesulfam-K, sacharin sodný), niacin, vitamín E, kyselina pantotenová, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, vitamín B12.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.