• +420 731 159 137

Scitec King Creatine 120 kapslí

Scitec King Creatine 120 kapslí

Scitec King Creatine 120 kapslí

Cena: 449
Jednotková cena: 374.17 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 390 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

KING CREATINE je bioenergetická keratinová komplexní formule, která byla vytvořena pro podporu těla během tréninku s vysokou intenzitou! Tento náš 3 komponentní multi-kreatinový matrix zabezpečuje až 4000 mg kreatinu! Kreatin aplikován v takovýchto dávkách, vědecky podloženo, podporuje výkon při tréninzích s krátkým časem trvání s výbušnou silou a prováděných s velkou intenzitou, jakým je například posilování nebo intervalový kardio trénink.*

Tento náš kreatinový matrix jsme spojili s několika oblíbenými účinnými látkami, například s aminokyselinami a alfa -ketoglutarát (AKG), komponentům Krebsova cyklu, který je jedním z cyklů tvorby energie v těle. KING CREATINE je obohacen o niacin, který přispívá k následujícím příznivým fyziologickým účinkům *:

-         Tlumení vyčerpanosti a pocitu únavy.

-         Normální tvorba energie-výměna látek.

-         Normální činnost nervového systému.

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (4 kapsle) po tréninku, nebo ve dnech odpočinku před jídlem. Během nabírací fáze je třeba vypočítat dávku vhodnou pro organismus a to na základě poměru dávky k tělesné hmotnosti, v poměru 1:15. Vypočítanou denní dávku je potřebné rovnoměrně doplňovat v průběhu dne. Po uplynutí pěti dnů, pro udržení hladiny, stačí užívat pouze 1 dávku. V případě, že nabírací fázi vynecháte, začněte od začátku užívatí 1 dávku (4 kapsle) kreatinu denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4 kapsle (1 dávka)

Vitamín B3

2,5 mg

Multi Kreatinový Matrix

4000 mg

Kreatin Citrát

2000 mg

MicronTec Mikronizovaný Creatine Monohydrate

1000 mg

Pomocný Matrix

543 mg

L-Arginin Hydrochlorid

200 mg

L-Lysin Hydrochlorid

100 mg

L-Leucin

100 mg

Kreatin Fosfát

1000 mg

Kyselina Alfa-lipoová

100 mg

Alfa-Ketoglutarát vápenatý

40 mg

Niacin

2,5 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin citrát, mikrokrystalický kreatin monohydrát, kreatin fosfát, mikrokrystalická celulóza, L-arginin HCL, L-leucin, L-lysin HCL, kyselina alfa-lipoová, alfa-ketoglutarát-vápenatý, nikotinamid, želatinová kapsle.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nenahrazujte pestrou stravu. Před použitím se poraďte se svým lékařem, výrobek obsahuje absorbční modifikátor, který by mohl mít vliv na vaše léky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 15 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Může neblaze ovlivňovat chování dětí. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.