• +420 731 159 137

CEE Creatine Ethyl Ester 1500mg 120 kapslí - Nutrend

CEE Creatine Ethyl Ester 1500mg 120 kapslí - Nutrend

CEE Creatine Ethyl Ester 1500mg 120 kapslí - Nutrend

Cena: 422
Jednotková cena: 351.67 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 367 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Kód zboží: 4110030
Výrobce: NUTREND®

CEE Creatine Ethyl Ester je pokročilá verze kreatinu - esterifikovaný kreatin Charakteristika účinných látek Future Creatine Ethyl Ester: Jde o sloučeninu kreatinu a esteru (estery jsou organické sloučeniny, vznikající reakcí karboxylových kyselin a alkoholů), neboli esterifikovaný kreatin. CEE je ve světě klinicky testovaný na zdravotní nezávadnost. Ve výrobku CEE Creatine Ethyl Ester působí ALA synergicky s CEE a Vitamín B6 . CEE Creatine Ethyl Ester je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

CEE Creatine Ethyl Ester je pokročilá verze kreatinu - esterifikovaný kreatinCharakteristika účinných látek Future Creatine Ethyl Ester: Jde o sloučeninu kreatinu a esteru (estery jsou organické sloučeniny, vznikající reakcí karboxylových kyselin a alkoholů), neboli esterifikovaný kreatin. CEE je ve světě klinicky testovaný na zdravotní nezávadnost.Ve výrobku CEE Creatine Ethyl Ester působí ALA synergicky s CEE a Vitamín B6 .CEE Creatine Ethyl Ester je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

Složení

CEE Creatine Ethyl Ester obsahuje: creatine ethyl ester HCl, želatinová tobolka, kyselina a#945;-lipoová, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

Dávkovaní

CEE Creatine Ethyl Ester- vezměte 6 kapslí před nebo po skončení sportovního výkonu. Vhodná je kombinace s BCAA, CYCLOXem a proteinovým koncentrátemnebo - vezměte 3 - 6 kapslí cca 45 min před začátkem sportovního výkonu. Vhodné je společné podávání s Inosinem.dále můžete vzít 3 - 6 kapslí krátce po ukončení sportovního výkonu. Vhodné je společné podávání s BCAA a CYCLOXem.Použití: Dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím sportovního nápoje (např. z řady Reg-ge series). Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsle nevysypávejte a nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:

  • Energetická hodnota - 1416.7 kJ
  • Bílkoviny - proteiny - 83.3 g

Vitamíny a minerály v 1 kapsli:

  • Vitamín B6 - pyridoxin - 0.5 mg

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:

  • Alfa Lipoová kyselina - 3.4 mg
  • Creatin Ethyl Ester - 500 mg