• +420 731 159 137

Gutar 10 ampulí - Nutrend

Gutar 10 ampulí - Nutrend

Gutar 10 ampulí - Nutrend

Cena: 280
Jednotková cena: 28 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 243 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód zboží: 4111001
Výrobce: NUTREND®

Gutar - Charakteristika účinných látek: Guarana - jihoamerická rostlina přirozeně obsahující kofein (nazývaný guaranin) a další látky (adenin, balastní látky, vláknina) Vitamín C - nejznámější vitamín a antioxidant Hořčík - V GUTARU je hořčík vázán organicky . Taurin je aminokyselina - Gutar je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

Gutar (1 ampule = 60ml) -Charakteristika účinných látek:Guarana - jihoamerická rostlina přirozeně obsahující kofein (nazývaný guaranin) a další látky (adenin, balastní látky, vláknina)Vitamín C - nejznámější vitamín a antioxidantHořčík - V GUTARU je hořčík vázán organicky .Taurin je aminokyselina -Gutar je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

Složení

voda, guarana extrakt, taurin, vitamin C (kyselina L-askorbová), glukonát hořečnatý, konzervant sorban draselný, přírodně identické aroma (stabilizátor E 414, rozpouštědlo E 551), konzervant benzoan sodný, sladidla aspartam a acesulfam.

Dávkovaní

Pro účinnou stimulaci a povzbuzení při fyzickém výkonu:a) silové sporty - 1 ampule asi 60 minut před zahájením výkonu (nejlépe v kombinaci s Reg-ge drinkem) b) vytrvalostní sporty - 1 ampule asi 60 minut před zahájením výkonu, 2 ampule přibližně v polovině výkonu.pro omezení únavy:c) 1 ampule denně, nejlépe ráno po snídani, nebo v průběhu dopoledne. Doporučujeme podávat po dobu minimálně 20 dnů. Možné je také podávání 1 ampule každý druhý den.pro maximální zvýšení koncentrace a udržení pozornosti:d) 1-2 ampule najednou dle aktuální potřeby. Efekt vydrží minimálně 6 hodin. V případech maximálního vypětí podávejte každých 4-6 hodin 1 ampuli, maximálně však 4 ampule denně. Tento postup používejte pouze vyjímečně.pro podporu redukce nadváhy:e) 1 ampule denně mezi jídly. Efekt se významně zesiluje podáním GUTARU s výrobky Neocarnitargin nebo C.I.T.

Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:

  • Energetická hodnota - 124.7 kJ
  • Bílkoviny - proteiny - 4 g

Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:

  • Vitamín C - 1000 mg
  • Hořčík - 44 mg
  • Sodík - 9.4 mg

Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:

  • Guarana extrakt - 4800 mg
  • Taurin - 4000 mg