• +420 731 159 137

Scitec Taurine 90 kapslí

Scitec Taurine 90 kapslí

Scitec Taurine 90 kapslí

Cena: 165
Jednotková cena: 1.83 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 143 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Taurin je neesenciální amnokyselinou přirozeně se vyskytující v potravinách živočišného původu, naopak v potravinách rostlinného původu prakticky chybí. Z tohoto důvodu může být hladina taurinu u vegetariánů nižší, než u těch, kteří konzumují různorodou potravu. Taurin je jednoznačně velmi důležitou organickou kyselinou, která se účastní mnoha procesů látkové přeměny v lidském těle. Je všeobecně známo, že taurin je častou složkou energetických nápojů. Taurin vtahuje glukózu a aminokyseliny do svalových buněk, čímž je docíleno rychlejší zotavení po tréninku. Taurin zlepšuje koncentraci a oddaluje nástup únavy během tréninku. V každé dávce až 3000 mg.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat v tréninkové dny 1 kapsli před a po tréninku na lačný žaludek. V netréninkové dny užívejte 1 kapsli 3x denně mez jídly.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 kapsle

Taurin

3000 mg

 

SLOŽENÍ:

Taurine, hovězí želatina, protispékavé látky (stearát hořečnatý), barviva (oxid titaničitý, černý oxid železitý, černý briliant BN).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.